אודות

פורטל לקנות באילת הוא אתר תוכן אשר מספק מידע ענייני ומקצועי על קניות בעיר אילת. באתר תוכלו למצוא מאמרים, טיפים ומדריכים חשובים על כל מה שקשור ל קניות בעיר אילת.

אילת היא עיר באזור ים סוף בישראל. הוא ממוקם על חוף מפרץ אילת, כ-120 קילומטרים (75 מייל) צפונית לחיפה.

אילת היא אחד מיעדי הקניות הפופולריים בישראל ויש לה גם היסטוריה עשירה מאוד. העיר הייתה מיושבת במשך אלפי שנים והייתה ידועה בעושרה ובמסחר היוקרתי שלה עם מצרים, רומא, יוון ומדינות נוספות. הוא ידוע גם במספר רב של בתי כנסת ומקדשים עתיקים. באילת יש אקלים חם מאוד, עם טמפרטורה שנתית ממוצעת של כ-24 מעלות צלזיוס בחורף, וכ-26 מעלות בקיץ. הטמפרטורה הגבוהה ביותר נרשמה באוקטובר 1985 ב-45.9 מעלות צלזיוס (114 F) והנמוכה ביותר ב-17.3 מעלות צלזיוס (63 F) ב-6 בינואר 2015.

לעיר יש מקום מאוד מיוחד גם בתעשיית התיירות. אתר הנופש בים האדום מציע סביבה אידיאלית לחתונות, ירח דבש וירח דבש וכן לתיירים שרוצים להירגע בחופשתם. מטיילים יכולים למצוא בקלות אתר נופש בים האדום במצרים בעזרת סוכן הנסיעות שלנו. אטרקציה נהדרת נוספת, כמו נמל הורגאדה במצרים, נמצאת ממש מחוץ לאלכסנדריה. הנמל של Hurghada מושלם לצוללנים ולנופשים כלליים כאחד שרוצים לחוות פעילויות מהנות בטיול שלהם למצרים.

דילוג לתוכן