דף הבית » מוצרי אפל » בית הספר לרפואת שיניים Chapel Hill UNC-CH Adams

בית הספר לרפואת שיניים Chapel Hill UNC-CH Adams

בית הספר לרפואת שיניים Chapel Hill UNC-CH Adams

סקירה כללית של בית הספר לרפואת שיניים Chapel Hill UNC-CH Adams

בית הספר לרפואת שיניים Chapel Hill UNC-CH Adams הוא חלק מאוניברסיטת צפון קרוליינה בצ'פל היל. זהו אחד מבתי הספר הוותיקים והמכובדים ביותר לרפואת שיניים בארצות הברית. בית הספר נוסד בשנת 1879 ומספק חינוך שיניים איכותי כבר למעלה מ-140 שנה. בית הספר מציע מגוון תכניות, לרבות תואר דוקטור לכירורגית שיניים (DDS), תואר שני במדע ברפואת שיניים (MSD), ותואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD). בית הספר מציע גם מגוון תוכניות מיוחדות, כגון אנדודונטיה, יישור שיניים, פריודונטיה ותותבות.

היסטוריה של בית הספר לרפואת שיניים של Chapel Hill UNC-CH Adams

בית הספר לרפואת שיניים Chapel Hill UNC-CH Adams נוסד בשנת 1879 על ידי ד"ר וויליאם ס. אדמס. ד"ר אדמס היה רופא שיניים בולט באזור והיה הנשיא הראשון של אגודת השיניים של מדינת צפון קרוליינה. הוא גם היה הנשיא הראשון של איגוד רופאי השיניים האמריקאי. בית הספר היה במקור ממוקם במרכז העיר צ'פל היל והיה ידוע בתור מכללת השיניים של צפון קרוליינה. בשנת 1895, בית הספר עבר למיקומו הנוכחי באוניברסיטת צפון קרוליינה בקמפוס צ'פל היל.

תוכניות המוצעות בבית הספר לרפואת שיניים Chapel Hill UNC-CH Adams

בית הספר לרפואת שיניים Chapel Hill UNC-CH Adams מציע מגוון תוכניות לסטודנטים המעוניינים להמשיך בקריירה ברפואת שיניים. בית הספר מציע תואר דוקטור לכירורגית שיניים (DDS), תואר שני במדע ברפואת שיניים (MSD), ותואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD). בית הספר מציע גם מגוון תוכניות מיוחדות, כגון אנדודונטיה, יישור שיניים, פריודונטיה ותותבות. תכנית DDS היא תכנית ארבע שנתית המכינה את הסטודנטים לקריירה ברפואת שיניים כללית. תכנית MSD היא תכנית דו שנתית המכינה את הסטודנטים לקריירה ברפואת שיניים מתקדמת. תכנית DMD היא תכנית תלת שנתית המכינה את הסטודנטים לקריירה ברפואת שיניים מתקדמת.

השכלה קלינית בבית הספר לרפואת שיניים Chapel Hill UNC-CH Adams

בית הספר לרפואת שיניים Chapel Hill UNC-CH Adams מציע מגוון הזדמנויות חינוך קליני לסטודנטים. בבית הספר מגוון מרפאות, ביניהן מרפאת רפואה כללית, מרפאת אנדודונט, מרפאת יישור שיניים, מרפאת חניכיים ומרפאת תותבות. בבית הספר פועלות גם מגוון מרפאות התמחות, כגון מרפאת ילדים, מרפאה גריאטרית ומרפאת שיניים קוסמטית.

הזדמנויות מחקר בבית הספר לרפואת שיניים Chapel Hill UNC-CH Adams

בית הספר לרפואת שיניים Chapel Hill UNC-CH Adams מציע מגוון הזדמנויות מחקר לסטודנטים. בבית הספר פועלים מגוון מרכזי מחקר, ביניהם המרכז לחקר בריאות הפה, המרכז לחקר שיניים והמרכז למחקר קליני. בבית הספר פועלות גם מגוון מעבדות מחקר, כגון המעבדה לביולוגיה של הפה, מעבדת החומרים הביולוגיים והמעבדה לפרתודונטיה.

קבלה בבית הספר לרפואת שיניים Chapel Hill UNC-CH Adams

לבית הספר לרפואת שיניים Chapel Hill UNC-CH Adams יש תהליך קבלה תחרותי. על המועמדים להיות בעלי ממוצע GPA מינימלי של 3.0 ועליהם להגיש בקשה מלאה, תמלולים רשמיים ומכתבי המלצה. על המועמדים גם להגיש הצהרה אישית ועליהם לעבור את מבחן הקבלה לרפואת שיניים (DAT).

סיכום

בית הספר לרפואת שיניים Chapel Hill UNC-CH Adams הוא אחד מבתי הספר לרפואת שיניים הוותיקים והמכובדים ביותר בארצות הברית. בית הספר מציע מגוון תכניות, לרבות תואר דוקטור לכירורגית שיניים (DDS), תואר שני במדע ברפואת שיניים (MSD), ותואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD). בית הספר מציע גם מגוון תוכניות מיוחדות, כגון אנדודונטיה, יישור שיניים, פריודונטיה ותותבות. לבית הספר יש מגוון הזדמנויות חינוך קליני והזדמנויות מחקר לסטודנטים. לבית הספר יש גם תהליך קבלה תחרותי. למידע נוסף, בקר בוויקיפדיה למידע נוסף.

דילוג לתוכן