דף הבית » מוצרי אפל » כיצד לצפות ב-Apple TV בטלוויזיה

כיצד לצפות ב-Apple TV בטלוויזיה

כיצד לצפות ב-Apple TV בטלוויזיה

מה זה Apple TV?

Apple TV הוא מכשיר מדיה זורם המאפשר לך לצפות בסרטים, תוכניות טלוויזיה ותוכן אחר מחנות iTunes, Netflix, Hulu ושירותי סטרימינג אחרים. זה גם מאפשר לך לגשת לתמונות, למוזיקה ולתוכן אחר ממכשירי Apple שלך. אפליקציית Apple TV זמינה בטלוויזיות חכמות נבחרות, מכשירי סטרימינג וקונסולות משחקים.

כיצד לצפות ב-Apple TV בטלוויזיה

שלב 1: בדוק את תאימות המכשיר

לפני שתוכל לצפות ב-Apple TV בטלוויזיה שלך, עליך לוודא שהמכשיר שלך תואם. אפליקציית Apple TV זמינה בטלוויזיות חכמות נבחרות, מכשירי סטרימינג וקונסולות משחקים. תוכל למצוא רשימה מלאה של מכשירים תואמים כאן .

שלב 2: הגדר את אפליקציית Apple TV

לאחר שאישרת שהמכשיר שלך תואם, תוכל להגדיר את אפליקציית Apple TV. כדי לעשות זאת, תצטרך להוריד את האפליקציה מחנות האפליקציות במכשיר שלך. לאחר שהורדת את האפליקציה, תוכל להיכנס עם ה-Apple ID שלך ולהתחיל לצפות.

שלב 3: התחל לצפות

לאחר שתגדיר את אפליקציית Apple TV, תוכל להתחיל לצפות בסרטים, תוכניות טלוויזיה ותוכן אחר המועדף עליך. אתה יכול לגלוש ב- iTunes Store, Netflix, Hulu ושירותי סטרימינג אחרים כדי למצוא משהו לצפות בו. אתה יכול גם לגשת לתמונות, למוזיקה ולתוכן אחר ממכשירי Apple שלך.

שלב 4: תהנו!

כעת לאחר שהגדרת את אפליקציית Apple TV, תוכל להתחיל לצפות בתוכן המועדף עליך בטלוויזיה. תהנה!

השוואה מהירה

תכונה טלויזיית אפל
מכשירים תואמים בחר טלוויזיות חכמות, התקני סטרימינג וקונסולות משחקים
תוֹכֶן סרטים, תוכניות טלוויזיה, תמונות, מוזיקה ועוד
שירותי סטרימינג iTunes Store, Netflix, Hulu ועוד

לסיכום, Apple TV היא דרך מצוינת לצפות בסרטים, תוכניות טלוויזיה ותוכן אחר בטלוויזיה שלך. עם אפליקציית Apple TV, תוכל לגשת לתמונות, למוזיקה ולתוכן אחר ממכשירי Apple שלך. אתה יכול גם לגלוש ב- iTunes Store, Netflix, Hulu ושירותי סטרימינג אחרים כדי למצוא משהו לצפות בו. אז אם אתם מחפשים דרך לצפות ב-Apple TV בטלוויזיה שלכם, אפליקציית Apple TV היא הפתרון המושלם.

דילוג לתוכן