דף הבית » מידע מקצועי » מחיר בר אייס אילת – למה לצפות

מחיר בר אייס אילת – למה לצפות

2023-05-13 04:07:00+02:00

מהו בר הקרח באילת?

בר הקרח באילת הוא חוויה ייחודית שתוכלו ליהנות ממנה בעיר. זהו בר העשוי כולו מקרח, בו תוכלו ליהנות ממגוון משקאות וחטיפים. הבר נשמר בטמפרטורה של -10 מעלות צלזיוס, וניתן ליהנות מהחוויה עד 45 דקות. הבר מעוטר בפסלי קרח ואורות, היוצרים אווירה ייחודית.

מה המחיר של בר אייס אילת?

המחיר של אייס בר אילת תלוי בחבילה שתבחרו. החבילה הבסיסית במחיר של 80 שקלים וכוללת 45 דקות בבר, שתייה, חטיף. חבילת הפרימיום במחיר של 120 שקלים וכוללת 45 דקות בבר, שני משקאות ושני חטיפים.

למה לצפות בביקור בבר הקרח באילת

כשתבקרו בבר הקרח באילת, תוכלו לצפות להצטייד במעיל וכפפות שיחממו אתכם. כמו כן, יסופקו לכם משקה וחטיף לבחירתכם. תוכלו ליהנות מהאווירה הייחודית של הבר, עם פסלי הקרח והאורות שלו. אתה יכול גם לצלם תמונות וסרטונים כדי לזכור את החוויה שלך.

מה ללבוש לבר הקרח באילת

בביקור בבר הקרח באילת, חשוב להתלבש כראוי. עליך ללבוש בגדים חמים, כגון ז'קט, כובע וכפפות. כדאי גם לנעול נעליים נוחות, שכן רצפת הבר עשויה מקרח.

אילו משקאות וחטיפים זמינים בבר הקרח באילת?

בבר הקרח באילת תוכלו ליהנות ממגוון משקאות וחטיפים. הבר מציע מבחר משקאות אלכוהוליים ולא אלכוהוליים, כמו גם חטיפים כמו צ'יפס ואגוזים.

טיפים לביקור בבר הקרח באילת

כשמבקרים בבר הקרח באילת, יש לזכור כמה טיפים. הקפידו להתלבש כראוי, שכן הבר נשמר בטמפרטורה של -10 מעלות צלזיוס. כמו כן, חשוב להגיע בזמן, שכן לבר קיבולת מוגבלת. לבסוף, הקפד לצלם תמונות וסרטונים כדי לזכור את החוויה שלך.

חֲבִילָה מחיר (ש"ח) תכלילים
בסיסי 80 45 דקות בבר, משקה אחד, חטיף אחד
פּרֶמיָה 120 45 דקות בבר, 2 משקאות, 2 חטיפים

הביקור בבר אייס אילת הוא חוויה ייחודית שלא תשכחו. הבר מציע מגוון משקאות וחטיפים, ותוכלו ליהנות מאווירת הבר עד 45 דקות. מחירי החבילות משתנים, לכן הקפידו לבחור את המתאימה ביותר לצרכים שלכם. למידע נוסף, ניתן לצפות בסרטונים על אילת אייס בר מחיר .

דילוג לתוכן