דף הבית » מוצרי אפל » Apple iPhone 11 Gold Pro Max: מדריך מקיף

Apple iPhone 11 Gold Pro Max: מדריך מקיף

Apple iPhone 11 Gold Pro Max: מדריך מקיף

היכרות עם Apple iPhone 11 Gold Pro Max

ה-Apple iPhone 11 Gold Pro Max הוא האיטרציה האחרונה של סדרת ה-iPhone 11, והוא מגיע עם מגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש סמארטפון חזק ועמוס בתכונות. המכשיר מופעל על ידי מעבד A13 Bionic של אפל, שהוא המעבד המהיר ביותר שקיים בכל סמארטפון. יש לו גם צג Super Retina XDR OLED בגודל 6.5 אינץ', שהוא הצג הגדול ביותר שזמין בכל אייפון. למכשיר יש גם מערכת מצלמה משולשת, הכוללת עדשת זווית רחבה של 12MP, עדשת טלפוטו 12MP ועדשה אולטרה רחבה של 12MP.

תכונות של Apple iPhone 11 Gold Pro Max

לְעַצֵב

ל-Apple iPhone 11 Gold Pro Max עיצוב מלוטש ומודרני, עם גוף מלא מזכוכית ומסגרת נירוסטה. המכשיר זמין בשלושה צבעים: זהב, כסף ואפור חלל. יש לו צג Super Retina XDR OLED בגודל 6.5 אינץ', שהוא הצג הגדול ביותר שזמין בכל אייפון. המכשיר גם עמיד במים ואבק IP68, כך שהוא יכול לעמוד עד 4 מטרים של מים עד 30 דקות.

ביצועים

ה-Apple iPhone 11 Gold Pro Max מופעל על ידי מעבד A13 Bionic של אפל, שהוא המעבד המהיר ביותר שקיים בכל סמארטפון. יש לו גם 4GB של זיכרון RAM ועד 512GB של אחסון, כך שתוכל לאחסן את כל התמונות, הסרטונים והמוזיקה שלך. למכשיר יש גם סוללה עמידה, שיכולה להחזיק עד 20 שעות של השמעת וידאו.

מַצלֵמָה

ל-Apple iPhone 11 Gold Pro Max מערכת מצלמה משולשת, הכוללת עדשת זווית רחבה של 12MP, עדשת טלפוטו 12MP ועדשה אולטרה רחבה של 12MP. למכשיר יש גם מצלמת TrueDepth 12MP קדמית, המושלמת לצילום סלפי. למכשיר יש גם מגוון תכונות, כמו מצב לילה, מצב דיוקן ו-Smart HDR, שעוזרים לך לצלם תמונות מדהימות.

תוֹכנָה

ה-Apple iPhone 11 Gold Pro Max פועל על iOS 13, שהיא הגרסה העדכנית ביותר של מערכת ההפעלה הניידת של אפל. למכשיר יש גם גישה ל-App Store, הכוללת למעלה מ-1.5 מיליון אפליקציות ומשחקים. למכשיר יש גם גישה לשירות iCloud של אפל, המאפשר לך לאחסן ולסנכרן את הנתונים שלך בכל המכשירים שלך.

יתרונות וחסרונות של Apple iPhone 11 Gold Pro Max

 • יתרונות:
  • מעבד A13 Bionic חזק
  • צג Super Retina XDR OLED גדול בגודל 6.5 אינץ'
  • מערכת מצלמה משולשת עם עדשת זווית רחבה של 12MP, עדשת טלפוטו 12MP ועדשה רחבה במיוחד של 12MP
  • מצלמה 12MP TrueDepth חזיתית
  • מערכת הפעלה iOS 13
  • גישה ל-App Store ול-iCloud
  • IP68 עמיד במים ואבק
  • סוללה עמידה לאורך זמן
 • חסרונות:
  • יָקָר
  • אין שקע אוזניות
  • אין אחסון הניתן להרחבה

השוואה לדגמים אחרים

ה-Apple iPhone 11 Gold Pro Max הוא האייפון החזק והעמוס ביותר בתכונות הקיים. יש לו תצוגה גדולה יותר מה-iPhone 11 Pro, ויש לו מערכת מצלמה משולשת עם עדשת זווית רחבה של 12MP, עדשת טלפוטו 12MP ועדשה אולטרה רחבה של 12MP. יש לו גם מצלמה קדמית TrueDepth של 12MP, והוא פועל על iOS 13. המכשיר גם עמיד במים ואבק IP68, ויש לו סוללה עמידה לאורך זמן. ה-iPhone 11 Pro הוא הדגם הבא מהאייפון 11 Gold Pro Max. יש לו צג Super Retina XDR OLED בגודל 5.8 אינץ', ויש לו מערכת מצלמות משולשת עם עדשת זווית רחבה של 12MP, עדשת טלפוטו של 12MP ועדשה אולטרה רחבה של 12MP. יש לו גם מצלמה 12MP TrueDepth חזיתית, והוא פועל על iOS 13. המכשיר גם עמיד בפני מים ואבק IP68, ויש לו סוללה עמידה לאורך זמן. האייפון 11 הוא דגם הכניסה באייפון 11 סִדרָה. יש לו צג LCD בגודל 6.1 אינץ' Liquid Retina, ויש לו מערכת מצלמה כפולה עם עדשת זווית רחבה של 12MP ועדשה אולטרה רחבה של 12MP. יש לו גם מצלמה 12MP TrueDepth חזיתית, והוא פועל על iOS 13. המכשיר גם עמיד במים ואבק IP68, ויש לו סוללה עמידה לאורך זמן.

שאלות ותשובות

מהם חיי הסוללה של Apple iPhone 11 Gold Pro Max?

ל-Apple iPhone 11 Gold Pro Max יש סוללה עמידה, שיכולה להחזיק עד 20 שעות של הפעלת וידאו.

האם ל-Apple iPhone 11 Gold Pro Max יש שקע אוזניות?

לא, ל-Apple iPhone 11 Gold Pro Max אין שקע אוזניות.

האם ל-Apple iPhone 11 Gold Pro Max יש אחסון הניתן להרחבה?

לא, ל-Apple iPhone 11 Gold Pro Max אין אחסון הניתן להרחבה.

מהו גודל התצוגה של Apple iPhone 11 Gold Pro Max?

ל-Apple iPhone 11 Gold Pro Max יש צג Super Retina XDR OLED בגודל 6.5 אינץ', שהוא התצוגה הגדולה ביותר שקיימת בכל אייפון.

סיכום

ה-Apple iPhone 11 Gold Pro Max הוא האייפון החזק והעמוס ביותר בתכונות הקיים. יש לו תצוגה גדולה יותר מה-iPhone 11 Pro, ויש לו מערכת מצלמה משולשת עם עדשת זווית רחבה של 12MP, עדשת טלפוטו 12MP ועדשה אולטרה רחבה של 12MP. יש לו גם מצלמה 12MP TrueDepth חזיתית, והוא פועל על iOS 13. המכשיר גם עמיד במים ואבק IP68, ויש לו סוללה עמידה לאורך זמן. המכשיר יקר, אבל הוא שווה את המחיר לכל מי שמחפש סמארטפון חזק ועמוס בתכונות.

דילוג לתוכן