דף הבית » מוצרי אפל » Apple TV בסלקום TV: מדריך מקיף

Apple TV בסלקום TV: מדריך מקיף

Apple TV בסלקום TV: מדריך מקיף

Apple TV בסלקום TV: מדריך מקיף

Apple TV היא דרך מצוינת לגשת לשירותי הסטרימינג המועדפים עליכם, ועם סלקום TV תוכלו ליהנות מכל התכונות של Apple TV בנוחות של מנוי סלקום TV. במדריך המקיף הזה, נסקור את כל מה שצריך לדעת על הגדרה ושימוש של Apple TV בסלקום TV.

מה זה Apple TV?

Apple TV הוא נגן מדיה זורם המאפשר לך לגשת לשירותי הסטרימינג המועדפים עליך, כגון Netflix, Hulu ו- Apple TV+. זה גם מאפשר לך לגשת לספריית iTunes שלך, כך שתוכל לצפות בסרטים ובתוכניות טלוויזיה שרכשת או שכרת מ-iTunes Store. Apple TV תומך גם ב-AirPlay, המאפשר לך להזרים תוכן מה-iPhone, iPad או Mac לטלוויזיה שלך.

כיצד להגדיר את Apple TV בסלקום TV

קל להגדיר את Apple TV בסלקום TV. ראשית, ודא שיש לך מכשיר Apple TV. אתה יכול לרכוש אחד מ-Apple Store או מקמעונאי צד שלישי. ברגע שיש לך את Apple TV, חבר אותו לטלוויזיה שלך באמצעות כבל HDMI. לאחר מכן, חבר את Apple TV לרשת ה-Wi-Fi הביתית שלך. לבסוף, פתח את אפליקציית Apple TV בטלוויזיה שלך והיכנס עם ה-Apple ID שלך.

מה אתה יכול לעשות עם Apple TV בסלקום TV

לאחר שתגדיר את Apple TV בסלקום TV, תוכל לגשת לכל שירותי הסטרימינג המועדפים עליך, כגון Netflix, Hulu ו- Apple TV+. אתה יכול גם לגשת לספריית iTunes שלך, כך שתוכל לצפות בסרטים ובתוכניות טלוויזיה שרכשת או שכרת מ-iTunes Store. אתה יכול גם להשתמש ב-AirPlay כדי להזרים תוכן מה-iPhone, iPad או Mac לטלוויזיה שלך.

השוואה מהירה

תכונה טלויזיית אפל סלקום TV
שירותי סטרימינג Netflix, Hulu, Apple TV+ Netflix, Hulu, Apple TV+
ספריית iTunes כן כן
AirPlay כן כן

עם Apple TV בסלקום TV, אתה יכול לגשת לכל שירותי הסטרימינג המועדפים עליך, כמו גם לספריית ה-iTunes שלך, ולהשתמש ב-AirPlay כדי להזרים תוכן מה-iPhone, iPad או Mac לטלוויזיה שלך.

שאלות ותשובות

ש: האם אני יכול להשתמש ב-Apple TV בסלקום TV כדי לצפות בטלוויזיה בשידור חי?

ת: לא, Apple TV בסלקום TV לא תומך בטלוויזיה בשידור חי. אתה יכול לגשת רק לשירותי סטרימינג, לספריית iTunes שלך ולהשתמש ב-AirPlay.

ש: האם אני יכול להשתמש ב-Apple TV בסלקום TV כדי לשחק משחקים?

ת: כן, אתה יכול להשתמש ב-Apple TV בסלקום TV כדי לשחק משחקים. אתה יכול לגשת ל-App Store כדי להוריד ולשחק משחקים ב-Apple TV שלך.

ש: האם אני יכול להשתמש ב-Apple TV בסלקום TV כדי לגשת לתמונות שלי?

ת: כן, אתה יכול להשתמש ב-Apple TV בסלקום TV כדי לגשת לתמונות שלך. אתה יכול להשתמש ב-AirPlay כדי להזרים תמונות מה-iPhone, iPad או Mac לטלוויזיה שלך.

סיכום

Apple TV בסלקום TV היא דרך מצוינת לגשת לשירותי הסטרימינג המועדפים עליך, כמו גם לספריית ה-iTunes שלך. אתה יכול גם להשתמש ב-AirPlay כדי להזרים תוכן מה-iPhone, iPad או Mac לטלוויזיה שלך. התקנת Apple TV בסלקום TV היא קלה, ולאחר הגדרתה, תוכל להתחיל ליהנות מכל התכונות של Apple TV בנוחות של מנוי סלקום TV שלך.

דילוג לתוכן