דף הבית » מוצרי אפל » Apple Watch Series 5 במחיר זול

Apple Watch Series 5 במחיר זול

Apple Watch Series 5 במחיר זול

סקירה כללית של Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 5 הוא האיטרציה האחרונה של ה-Apple Watch הפופולרי. הוא כולל תצוגה תמידית, חיי סוללה משופרים ומעבד חדש. יש לו גם מגוון של תכונות בריאות וכושר, כולל אפליקציית ECG, זיהוי נפילה ומד דופק משופר. Apple Watch Series 5 זמין בשני גדלים, 40 מ"מ ו-44 מ"מ, ובמגוון צבעים וחומרים.

תכונות של Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 5 עמוס בתכונות. יש לו תצוגת Retina תמידית, כך שאתה תמיד יכול לראות את השעה ומידע אחר מבלי להרים את פרק כף היד. יש לו גם חיי סוללה משופרים של עד 18 שעות, כך שאתה לא צריך לדאוג להטעין אותו כל יום. יש לו מעבד S5 חדש, מהיר עד פי שניים מהדגם הקודם. ל-Apple Watch Series 5 יש גם מגוון תכונות בריאות וכושר. יש לו אפליקציית ECG, שיכולה לזהות קצב לב לא סדיר ולהתריע על בעיות בריאות אפשריות. יש לו גם זיהוי נפילה, שיכול לזהות מתי עברת נפילה קשה ולהתריע לשירותי חירום במידת הצורך. יש לו גם מד דופק משופר, שיכול לעקוב אחר הדופק שלך לאורך כל היום.

היכן ניתן למצוא את Apple Watch Series 5 במחיר זול

Apple Watch Series 5 זמין ממגוון קמעונאים, הן באינטרנט והן בחנות. זה זמין גם בחנות המקוונת של אפל עצמה. המחירים משתנים בהתאם לדגם ולקמעונאי, אבל יש כמה מבצעים מצוינים שניתן למצוא. אחד המקומות הטובים ביותר למצוא את Apple Watch Series 5 במחיר זול הוא אמזון. לאמזון יש לעתים קרובות הנחות על Apple Watch Series 5, והם גם מציעים משלוח חינם בהזמנות מעל $25. מקום נהדר אחר למצוא את Apple Watch Series 5 במחיר זול הוא eBay. eBay הוא מקום מצוין למצוא בו שעוני אפל משומשים ומשופצים, ולעתים קרובות יש להם מבצעים מעולים. לבסוף, אתה יכול גם למצוא את Apple Watch Series 5 במחיר זול מהחנות המקוונת של אפל עצמה. לאפל יש לעתים קרובות הנחות על המוצרים שלהם, והם גם מציעים משלוח חינם בהזמנות מעל $25. Apple Watch Series 5 הוא מכשיר נהדר, והוא עמוס בתכונות. יש לו תצוגה תמידית, חיי סוללה משופרים ומגוון תכונות בריאות וכושר. זה זמין ממגוון קמעונאים, הן באינטרנט והן בחנות, ויש כמה מבצעים נהדרים שניתן למצוא. בין אם אתם מחפשים מכשיר חדש או עסקה מצוינת, שווה לבדוק את Apple Watch Series 5.

דילוג לתוכן