דף הבית » מוצרי אפל » Big Apple Pizza אילת שעות פתיחה

Big Apple Pizza אילת שעות פתיחה

Big Apple Pizza אילת שעות פתיחה

ביג אפל פיצה אילת: פיצה פופולארית בעיר

ביג אפל פיצה אילת היא מסעדת פיצה פופולרית בעיר אילת. היא ידועה בפיצות הטעימות שלה, העשויות מחומרי גלם טריים ושילוב ייחודי של תבלינים. המסעדה קיימת כבר שנים רבות והפכה למקום מועדף על מקומיים ותיירים כאחד. המסעדה מציעה מגוון פיצות, מסגנון איטלקי קלאסי ועד יצירות אקזוטיות יותר. יש להם גם מבחר של סלטים, כריכים וצדדים אחרים. המסעדה מציעה גם בר מלא עם מבחר רחב של בירות, יינות ומשקאות חריפים.

Big Apple Pizza אילת שעות פתיחה

Big Apple Pizza אילת פתוח שבעה ימים בשבוע. המסעדה פתוחה בין השעות 11:00-23:00 בימי חול, ובסופי שבוע בין השעות 12:00-23:00. המסעדה מציעה גם שירותי משלוחים, כך שתוכלו ליהנות מהפיצות הטעימות שלהם בנוחות של ביתכם.

ביג אפל פיצה אילת מבצעים

ביג אפל פיצה אילת מציעה מגוון מבצעים לאורך כל השבוע. בימי שני, הם מציעים מבצע של שניים לאחד על כל הפיצות. בימי שלישי הם מציעים צד חינם ברכישת כל פיצה. בימי רביעי הם מציעים משקה חינם ברכישת כל פיצה. בימי חמישי מציעים קינוח חינם בקניית כל פיצה. בימי שישי הם מציעים מתאבן חינם ברכישת כל פיצה.

ביג אפל פיצה אילת תפריט

ביג אפל פיצה אילת יש מגוון רחב של פיצות בתפריט. יש להם פיצות קלאסיות בסגנון איטלקי, כמו גם יצירות אקזוטיות יותר. יש להם גם מבחר של סלטים, כריכים וצדדים אחרים. המסעדה מציעה גם בר מלא עם מבחר רחב של בירות, יינות ומשקאות חריפים.

ביג אפל פיצה אילת משלוחים

ביג אפל פיצה אילת מציעה שירותי משלוחים, כך שתוכלו ליהנות מהפיצות הטעימות שלהם בנוחות של ביתכם. שירות המשלוחים זמין שבעה ימים בשבוע, בין השעות 11:00-23:00 בימי חול, ומ-12:00 בצהריים עד 23:00 בסופי שבוע.

ביג אפל פיצה אילת ביקורות

ביג אפל פיצה אילת צברה מוניטין של אחת ממסעדות הפיצה הטובות בעיר. הלקוחות שיבחו את המסעדה על הפיצות הטעימות שלה, הצוות הידידותי והאווירה הנהדרת. לקוחות רבים הגיבו גם על שירות המשלוחים המהירים של המסעדה. לסיכום, ביג אפל פיצה אילת היא מסעדת פיצה פופולרית בעיר אילת. המסעדה מציעה מגוון פיצות, מסגנון איטלקי קלאסי ועד ליצירות אקזוטיות יותר. יש להם גם מבחר של סלטים, כריכים וצדדים אחרים. המסעדה מציעה גם בר מלא עם מבחר רחב של בירות, יינות ומשקאות חריפים. Big Apple Pizza אילת פתוחה שבעה ימים בשבוע, והם מציעים שירותי משלוחים. המסעדה צברה מוניטין של אחת ממסעדות הפיצה הטובות בעיר, כאשר הלקוחות משבחים את המסעדה על הפיצות הטעימות, הצוות הידידותי והאווירה הנהדרת.

דילוג לתוכן