דף הבית » מוצרי אפל » Big Apple Pizza טלפון גבעת שאול: מדריך מקיף

Big Apple Pizza טלפון גבעת שאול: מדריך מקיף

Big Apple Pizza טלפון גבעת שאול: מדריך מקיף

Big Apple Pizza טלפון גבעת שאול: מדריך מקיף

ביג אפל פיצה גבעת שאול הוא מסעדת פיצה פופולרית באילת, ישראל. הוא ידוע בפיצות הטעימות שלו, הצוות הידידותי ואפשרויות המשלוח הנוחות שלו. במדריך המקיף הזה, נסקור את כל מה שצריך לדעת על פיצה ביג אפל גבעת שאול, כולל מספר הטלפון, התפריט ואפשרויות המשלוח.

Big Apple Pizza גבעת שאול מספר טלפון

מספר הטלפון של ביג אפל פיצה גבעת שאול הוא +972 8-637-7373. אתה יכול להתקשר למספר זה כדי לבצע הזמנה או לשאול כל שאלה שיש לך.

Big Apple Pizza תפריט גבעת שאול

ביג אפל פיצה גבעת שאול מציעה מגוון רחב של פיצות, כולל אהובות קלאסיות כמו פפרוני וגבינה, וגם יצירות ייחודיות כמו ספיישל התפוח הגדול. הם מציעים גם סלטים, צדדים וקינוחים.

ביג אפל פיצה גבעת שאול אפשרויות משלוח

ביג אפל פיצה גבעת שאול מציעה משלוחים לכל מקום באילת. המשלוח חינם בהזמנות מעל ₪50. בהזמנות מתחת ל-50 ש"ח יש דמי משלוח 5 ש"ח.

השוואה מהירה

פריט מחיר
ביג אפל ספיישל פיצה ₪25
פיצת גבינה ₪20
דמי משלוח (מתחת ל-₪50) ₪5

שאלות ותשובות

ש: מה מספר הטלפון של ביג אפל פיצה גבעת שאול?

ת: מספר הטלפון של ביג אפל פיצה גבעת שאול הוא +972 8-637-7373.

ש: האם ביג אפל פיצה גבעת שאול מציעים משלוחים?

ת: כן, ביג אפל פיצה גבעת שאול מציעה משלוחים לכל מקום באילת. המשלוח חינם בהזמנות מעל ₪50. בהזמנות מתחת ל-50 ש"ח יש דמי משלוח 5 ש"ח.

ש: אילו סוגי פיצות מציעה ביג אפל פיצה גבעת שאול?

ת: פיצה ביג תפוח גבעת שאול מציעה מגוון רחב של פיצות, כולל אהובות קלאסיות כמו פפרוני וגבינה, וכן יצירות ייחודיות כמו ספיישל התפוח הגדול.

סיכום

ביג אפל פיצה גבעת שאול הוא מסעדת פיצה פופולרית באילת, ישראל. הוא ידוע בפיצות הטעימות שלו, הצוות הידידותי ואפשרויות המשלוח הנוחות שלו. מספר הטלפון של ביג אפל פיצה גבעת שאול הוא +972 8-637-7373. ביג אפל פיצה גבעת שאול מציעה מגוון רחב של פיצות, כולל אהובות קלאסיות כמו פפרוני וגבינה, וגם יצירות ייחודיות כמו ספיישל התפוח הגדול. הם מציעים גם סלטים, צדדים וקינוחים. ביג אפל פיצה גבעת שאול מציעה משלוחים לכל מקום באילת. המשלוח חינם בהזמנות מעל ₪50. בהזמנות מתחת ל-50 ש"ח יש דמי משלוח 5 ש"ח.

דילוג לתוכן