דף הבית » מוצרי אפל » Big Apple Pizza מעלה אדומים טל – פיצה טעימה בעיר אילת

Big Apple Pizza מעלה אדומים טל – פיצה טעימה בעיר אילת

Big Apple Pizza מעלה אדומים טל – פיצה טעימה בעיר אילת

Big Apple Pizza מעלה אדומים טל: פיצה טעימה בעיר אילת

ביג אפל פיצה מעלה אדומים תל הוא פיצה טעימה הממוקמת בעיר אילת. מסעדה זו מגישה פיצה טעימה כבר למעלה מ-10 שנים והפכה לחביבה המקומית. המסעדה ידועה בחומרי הגלם הטריים שלה ובמתכונים הייחודיים שלה. התפריט כולל מגוון של פיצות, סלטים ומנות איטלקיות אחרות. המסעדה מציעה גם מבחר בירות ויינות. האווירה ב-Big Apple Pizza מעלה אדומים תל רגועה ומזמינה. הצוות ידידותי ועוזר, והמסעדה נקייה ומטופחת. למסעדה יש גם פינת ישיבה חיצונית גדולה, מושלמת להנאה ממזג האוויר החם של העיר אילת.

התפריט

ביג אפל פיצה מעלה אדומים תל מציעה מגוון רחב של פיצות, סלטים ומנות איטלקיות נוספות. התפריט כולל פיצות קלאסיות כמו מרגריטה ופפרוני, כמו גם יצירות ייחודיות כמו פיצה התפוח הגדול, שמעליה תפוחים, אגוזי מלך וגבינת פטה. המסעדה מציעה גם מבחר סלטים, פסטות וכריכים.

המשקאות

ביג אפל פיצה מעלה אדומים תל מציעה מבחר בירות ויינות. במסעדה מבחר של בירות מקומיות ומיובאות, כמו גם מגוון יינות. המסעדה מציעה גם מבחר של משקאות לא אלכוהוליים, כגון משקאות מוגזים ומיצים.

המחירים

ביג אפל פיצה מעלה אדומים תל מציעה מחירים נוחים על האוכל הטעים שלה. הפיצות נעות בין 10-20 שקלים, והסלטים והפסטות נעים בין 10-15 שקלים. המסעדה מציעה גם מבחר בירות ויינות, במחירים הנעים בין 10-30 שקלים.

דעה אישית

ביג אפל פיצה מעלה אדומים תל הוא מקום נהדר לאכול בעיר אילת. המסעדה מציעה פיצות טעימות, סלטים ומנות איטלקיות אחרות במחירים נוחים. האווירה רגועה ומזמינה, והצוות ידידותי ועוזר. למסעדה יש גם פינת ישיבה חיצונית גדולה, מושלמת להנאה ממזג האוויר החם של העיר אילת. אני ממליץ בחום על Big Apple Pizza מעלה אדומים טל לארוחה טעימה.

סיכום

ביג אפל פיצה מעלה אדומים תל הוא פיצה טעימה הממוקמת בעיר אילת. המסעדה מציעה מגוון פיצות, סלטים ומנות איטלקיות אחרות, כמו גם מבחר בירות ויינות. האווירה רגועה ומזמינה והמחירים נוחים. אני ממליץ בחום על Big Apple Pizza מעלה אדומים טל לארוחה טעימה.

דילוג לתוכן