דף הבית » מוצרי אפל » Big Apple Pizza תפריט בית שמש – מדריך מקיף

Big Apple Pizza תפריט בית שמש – מדריך מקיף

Big Apple Pizza תפריט בית שמש – מדריך מקיף

ביג אפל פיצה תפריט בית שמש

ביג אפל פיצה בית שמש היא מסעדת פיצה פופולרית בעיר. הם מציעים מגוון רחב של פיצות, סלטים ודברים, כמו גם מבחר משקאות. לפניכם מדריך מקיף לתפריט שלהם, כולל מחירים, מרכיבים ועוד.

פיצה

ביג אפל פיצה בית שמש מציעה מגוון רחב של פיצות, החל מאהובות קלאסיות ועד יצירות ייחודיות. כל הפיצות עשויות מחומרי גלם טריים ומבושלות לשלמות.

פיצות קלאסיות

ביג אפל פיצה בית שמש מציעה פיצות קלאסיות כמו מרגריטה, פפרוני והוואי. הפיצות האלה עשויות עם מוצרלה טרייה, רוטב עגבניות ומגוון תוספות.

פיצות מיוחדות

פיצה ביג אפל בבית שמש מציעה גם פיצות מיוחדות כמו פיצה ביג אפל, העשויה ממוצרלה טרייה, רוטב עגבניות, פפרוני, פטריות וזיתים. הם מציעים גם מגוון של פיצות צמחוניות, כמו Veggie Delight, שעשוי ממוצרלה טרייה, רוטב עגבניות, פטריות, פלפלים, בצל וזיתים.

מחירים

ביג אפל פיצה בית שמש מציעה מגוון מחירים לפיצות שלהם. פיצות קלאסיות נעות בין 25-35 ₪ ואילו פיצות מיוחדות נעות בין 35-45 ₪.

סלטים

ביג אפל פיצה בית שמש מציעה גם מגוון סלטים. הסלטים האלה עשויים עם מרכיבים טריים והם דרך מצוינת לקבל את מנת הירקות היומית שלך.

סלטים קלאסיים

ביג אפל פיצה בית שמש מציעה סלטים קלאסיים כמו סלט קיסר, סלט יווני וסלט גן. הסלטים האלה עשויים עם חסה טרייה, עגבניות, מלפפונים ומגוון ירקות אחרים.

סלטים מיוחדים

ביג אפל פיצה בית שמש מציעה גם סלטים מיוחדים כמו סלט ים תיכוני, שמכינים חסה טרייה, עגבניות, מלפפונים, זיתים, גבינת פטה ועוד מגוון ירקות. הם מציעים גם מגוון סלטים צמחוניים, כמו סלט Veggie Delight, שעשוי עם חסה טרייה, עגבניות, מלפפונים, פטריות, פלפלים, בצל וזיתים.

מחירים

ביג אפל פיצה בית שמש מציעה מגוון מחירים לסלטים שלהם. הסלטים הקלאסיים נעים בין 15-25 ₪ ואילו סלטים מיוחדים נעים בין 25-35 ₪.

צדדים

גם פיצה ביג אפל בית שמש מציעה מגוון צדדים. הצדדים האלה הם דרך מצוינת להוסיף קצת טעם נוסף לארוחה שלך.

צדדים קלאסיים

ביג אפל פיצה בית שמש מציעה צדדים קלאסיים כמו לחם שום, צ'יפס וטבעות בצל. הצדדים האלה עשויים עם מרכיבים טריים והם בטוח ישמחו.

צדדים מיוחדים

ביג אפל פיצה בית שמש מציעה גם צדדים מיוחדים כמו צ'יפס התפוח הגדול, שמכינים מתפוחי אדמה טריים, שום ועשבי תיבול. הם מציעים גם מגוון צדדים צמחוניים, כמו צ'יפס Veggie Delight, העשויים עם תפוחי אדמה טריים, פטריות, פלפלים, בצל ועשבי תיבול.

מחירים

ביג אפל פיצה בית שמש מציעה מגוון מחירים לצדדים שלהם. הדפנות הקלאסיות נעות בין 10-15 ש"ח, בעוד שהצדדים המיוחדים נעים בין 15-20 ש"ח.

מַשׁקָאוֹת

ביג אפל פיצה בית שמש מציעה גם מגוון משקאות. המשקאות האלה הם דרך מצוינת להרוות את הצמא שלך ולהוסיף קצת טעם נוסף לארוחה שלך.

משקאות קלים

ביג אפל פיצה בית שמש מציעה מגוון משקאות קלים כמו קוקה קולה, ספרייט ופאנטה. המשקאות האלה בטוח ישמחו.

משקאות אלכוהוליים

ביג אפל פיצה בית שמש מציעה גם מגוון משקאות אלכוהוליים כמו בירה, יין ומשקאות חריפים. משקאות אלה בטוח יהפכו את הארוחה שלך למהנה עוד יותר.

מחירים

ביג אפל פיצה בית שמש מציעה מגוון מחירים עבור המשקאות שלהם. משקאות קלים נעים בין 10-15 ₪ ואילו משקאות אלכוהוליים נעים בין 15-25 ₪.

השוואה מהירה

פריט טווח מחירים
פיצה 25-45 ₪
סלט 15-35 ₪
צדדים 10-20 ₪
מַשׁקָאוֹת 10-25 ₪

דעה אישית

הייתי ב-Big Apple Pizza בית שמש מספר פעמים ותמיד התרשמתי מאיכות האוכל. הפיצות תמיד מבושלות לשלמות והסלטים תמיד טריים וטעימים. המחירים גם סבירים מאוד, מה שהופך אותה לאופציה מצוינת לארוחה מהירה וטעימה. אני בהחלט ממליץ על פיצה ביג אפל בית שמש לכל מי שמחפש פיצה או סלט טעים.

סיכום

ביג אפל פיצה בית שמש היא מסעדת פיצה פופולרית בעיר. הם מציעים מגוון רחב של פיצות, סלטים ודברים, כמו גם מבחר משקאות. המחירים נעים בין 10-45 ₪, מה שהופך אותו לאופציה מצוינת לארוחה מהירה וטעימה. האוכל תמיד מבושל לשלמות והסלטים תמיד טריים וטעימים. אני בהחלט ממליץ על פיצה ביג אפל בית שמש לכל מי שמחפש פיצה או סלט טעים.

דילוג לתוכן