דף הבית » מוצרי אפל » Big Apple Pizza Applebee's International Inc

Big Apple Pizza Applebee's International Inc

Big Apple Pizza Applebee's International Inc

Big Apple Pizza Applebee's International Inc

Big Apple Pizza Applebee's International Inc היא רשת פיצה עולמית שמגישה פיצות טעימות, תוספות וקינוחים מאז הקמתה בתחילת שנות ה-2000. עם מיקומים בלמעלה מ-30 מדינות, Big Apple Pizza Applebee's International Inc הפכה לחביבה על חובבי פיצה ברחבי העולם. התפריט של החברה כולל מגוון של פיצות קלאסיות ומיוחדות, כולל פיצה ביג אפל הקלאסית, ה-Big Apple Supreme וה-Big Apple Supreme. ביג אפל דלוקס. התפריט כולל גם מבחר צדדים כמו לחם שום, מקלות מוצרלה וכנפי עוף. לקינוח, Big Apple Pizza Applebee's International Inc מציעה מבחר של גלידות, עוגיות ובראוניז. Big Apple Pizza Applebee's International Inc מציעה גם שירותי קייטרינג לאירועים מיוחדים. החברה יכולה לספק הכל, החל מפיצה ועד לתוספות וקינוחים לכל אירוע. תפריט הקייטרינג כולל מגוון אפשרויות, כגון פלטות למסיבה, ארוחות בסגנון מזנון ופיצות בהזמנה אישית. Big Apple Pizza Applebee's International Inc מציעה גם שירותי משלוחים. לקוחות יכולים להזמין באינטרנט או בטלפון ולקבל את האוכל שלהם עד דלת הבית. החברה מציעה גם תוכנית נאמנות, שמתגמלת לקוחות על העסקים החוזרים שלהם.

מיקומים

Big Apple Pizza ל-Applebee's International Inc יש מיקומים בלמעלה מ-30 מדינות, כולל ארצות הברית, קנדה, מקסיקו, בריטניה, אוסטרליה ועוד. לחברה יש גם מיקומים בערים גדולות ברחבי העולם, כמו לונדון, ניו יורק, לוס אנג'לס וטוקיו.

תַפרִיט

Big Apple Pizza Applebee's International Inc מציעה מגוון פיצות קלאסיות ומיוחדות, כולל פיצה ביג אפל קלאסית, Big Apple Supreme ו-Big Apple Deluxe. התפריט כולל גם מבחר צדדים כמו לחם שום, מקלות מוצרלה וכנפי עוף. לקינוח, Big Apple Pizza Applebee's International Inc מציעה מבחר של גלידות, עוגיות ובראוניז.

הַסעָדָה

Big Apple Pizza Applebee's International Inc מציעה גם שירותי קייטרינג לאירועים מיוחדים. החברה יכולה לספק הכל, החל מפיצה ועד לתוספות וקינוחים לכל אירוע. תפריט הקייטרינג כולל מגוון אפשרויות, כמו פלטות למסיבה, ארוחות בסגנון בופה ופיצות בהזמנה אישית.

מְסִירָה

Big Apple Pizza Applebee's International Inc מציעה גם שירותי משלוחים. לקוחות יכולים להזמין באינטרנט או בטלפון ולקבל את האוכל שלהם עד דלת הבית. החברה מציעה גם תוכנית נאמנות, שמתגמלת לקוחות על העסקים החוזרים שלהם.

השוואה מהירה

שֵׁרוּת תיאור
מיקומים Big Apple Pizza ל-Applebee's International Inc יש מיקומים בלמעלה מ-30 מדינות, כולל ארצות הברית, קנדה, מקסיקו, בריטניה, אוסטרליה ועוד.
תַפרִיט Big Apple Pizza Applebee's International Inc מציעה מגוון פיצות קלאסיות ומיוחדות, כולל פיצה ביג אפל קלאסית, Big Apple Supreme ו-Big Apple Deluxe. התפריט כולל גם מבחר צדדים כמו לחם שום, מקלות מוצרלה וכנפי עוף. לקינוח, Big Apple Pizza Applebee's International Inc מציעה מבחר של גלידות, עוגיות ובראוניז.
הַסעָדָה Big Apple Pizza Applebee's International Inc מציעה גם שירותי קייטרינג לאירועים מיוחדים. החברה יכולה לספק הכל, החל מפיצה ועד לתוספות וקינוחים לכל אירוע. תפריט הקייטרינג כולל מגוון אפשרויות, כמו פלטות למסיבה, ארוחות בסגנון בופה ופיצות בהזמנה אישית.
מְסִירָה Big Apple Pizza Applebee's International Inc מציעה גם שירותי משלוחים. לקוחות יכולים להזמין באינטרנט או בטלפון ולקבל את האוכל שלהם עד דלת הבית. החברה מציעה גם תוכנית נאמנות, שמתגמלת לקוחות על העסקים החוזרים שלהם.

Big Apple Pizza Applebee's International Inc היא רשת פיצה עולמית שמגישה פיצות טעימות, תוספות וקינוחים מאז הקמתה בתחילת שנות ה-2000. עם מיקומים בלמעלה מ-30 מדינות, Big Apple Pizza Applebee's International Inc הפכה לחביבה על חובבי פיצה ברחבי העולם. תפריט החברה כולל מגוון פיצות קלאסיות ומיוחדות, צדדים וקינוחים. Big Apple Pizza Applebee's International Inc מציעה גם שירותי קייטרינג לאירועים מיוחדים ושירותי משלוחים. לקוחות יכולים להזמין באינטרנט או בטלפון ולקבל את האוכל שלהם עד דלת הבית. החברה מציעה גם תוכנית נאמנות, שמתגמלת לקוחות על העסקים החוזרים שלהם. עם המגוון הרחב של פריטי התפריט, המיקומים והשירותים שלה, Big Apple Pizza Applebee's International Inc בטוח יספק כל חשק לפיצה.

דילוג לתוכן