דף הבית » מידע מקצועי » Casa de Brazil אילת מחיר – כל מה שצריך לדעת

Casa de Brazil אילת מחיר – כל מה שצריך לדעת

2023-06-06 18:41:00+02:00

מה זה קאסה דה ברזיל אילת?

קאזה דה ברזיל אילת הוא מלון מפואר הממוקם בלב אילת, ישראל. זהו מלון חמישה כוכבים המציע מגוון שירותים ושירותים לאורחיו. המלון ידוע בשירות הלקוחות המצוין שלו, המתקנים המודרניים והנופים המדהימים של הים האדום. קאסה דה ברזיל אילת הוא המקום המושלם לחופשה רגועה או לחופשה רומנטית.

אילו שירותים מציעה קאסה דה ברזיל אילת?

Casa de Brazil אילת מציעה מגוון שירותים לאורחיה. במלון בריכה חיצונית גדולה, ספא, מרכז כושר ומסעדה. המלון מציע גם מגוון פעילויות, כגון שיעורי יוגה, שיעורי בישול וטעימות יין. במלון יש גם מרכז עסקים וחדר ישיבות לנוסעי עסקים.

מה המחיר של קאסה דה ברזיל אילת?

המחיר של קאזה דה ברזיל אילת משתנה בהתאם לסוג החדר ולזמן השנה. המלון מציע מגוון סוגי חדרים, לרבות חדרי סטנדרט, חדרי דלוקס וסוויטות. החדרים הסטנדרטיים מתחילים בסביבות 1,000 ש"ח ללילה, בעוד שחדרי הדלוקס מתחילים בסביבות 1,500 ש"ח ללילה. הסוויטות מתחילות בסביבות 2,000 ₪ ללילה.

אילו שירותים נוספים מציעה קאסה דה ברזיל אילת?

קאסה דה ברזיל אילת מציעה מגוון שירותים לאורחיה. המלון מציע שירות הסעות מ/אל שדה התעופה, כמו גם אל וממרכז העיר. המלון מציע גם שירות קונסיירז', שיכול לעזור לאורחים בכל שאלה או בקשה שיש להם. המלון מציע גם שירותי כביסה ושירות בייביסיטר.

קאסה דה ברזיל אילת טבלת מחירים

סוג חדר מחיר (ש"ח)
חדר סטנדרטי 1,000
חדר דלוקס 1,500
סְוִיטָה 2,000

אילו שירותים נוספים מציעה קאסה דה ברזיל אילת?

Casa de Brazil אילת מציעה מגוון שירותים לאורחיה. במלון בריכה חיצונית גדולה, ספא, מרכז כושר ומסעדה. המלון מציע גם מגוון פעילויות, כגון שיעורי יוגה, שיעורי בישול וטעימות יין. במלון יש גם מרכז עסקים וחדר ישיבות לנוסעי עסקים.

מהי מדיניות הביטולים של קאזה דה ברזיל אילת?

מדיניות הביטולים של Casa de Brazil אילת היא כדלקמן: האורחים יכולים לבטל את הזמנתם עד 24 שעות לפני מועד ההגעה ללא קנס. אם אורח יבטל את הזמנתו בתוך 24 שעות ממועד ההגעה, הוא יחויב בדמי ביטול של 50% מהעלות הכוללת של שהייתו.

תשובות ושאלות

ש: אילו שירותים מציעה קאסה דה ברזיל אילת?

ת: קאזה דה ברזיל אילת מציעה מגוון שירותים לאורחיה, לרבות בריכה חיצונית גדולה, ספא, חדר כושר, מסעדה, מרכז עסקים וחדר ישיבות. המלון מציע גם מגוון פעילויות, כגון שיעורי יוגה, שיעורי בישול וטעימות יין.

ש: מה המחיר של קאסה דה ברזיל אילת?

ת: המחיר של קאסה דה ברזיל אילת משתנה בהתאם לסוג החדר ולזמן השנה. החדרים הסטנדרטיים מתחילים בסביבות 1,000 ש"ח ללילה, בעוד שחדרי הדלוקס מתחילים בסביבות 1,500 ש"ח ללילה. הסוויטות מתחילות בסביבות 2,000 ₪ ללילה.

ש: מהי מדיניות הביטולים של קאזה דה ברזיל אילת?

ת: מדיניות הביטולים של קאזה דה ברזיל אילת היא כדלקמן: האורחים יכולים לבטל את הזמנתם עד 24 שעות לפני מועד ההגעה ללא כל קנס. אם אורח יבטל את הזמנתו בתוך 24 שעות ממועד ההגעה, הוא יחויב בדמי ביטול של 50% מהעלות הכוללת של שהייתו.

סיכום

קאזה דה ברזיל אילת הוא מלון מפואר הממוקם בלב אילת, ישראל. זהו מלון חמישה כוכבים המציע מגוון שירותים ושירותים לאורחיו. המלון ידוע בשירות הלקוחות המצוין שלו, המתקנים המודרניים והנופים המדהימים של הים האדום. המחיר של קאסה דה ברזיל אילת משתנה בהתאם לסוג החדר ולזמן השנה. החדרים הסטנדרטיים מתחילים בסביבות 1,000 ש"ח ללילה, בעוד שחדרי הדלוקס מתחילים בסביבות 1,500 ש"ח ללילה. הסוויטות מתחילות בסביבות 2,000 ₪ ללילה. המלון מציע גם מגוון שירותים, כגון שירות הסעות, שירות קונסיירז', שירותי כביסה ושירות בייביסיטר. מדיניות הביטולים של Casa de Brazil אילת היא כדלקמן: האורחים יכולים לבטל את הזמנתם עד 24 שעות לפני מועד ההגעה ללא קנס. אם אורח יבטל את הזמנתו בתוך 24 שעות ממועד ההגעה, הוא יחויב בדמי ביטול של 50% מהעלות הכוללת של שהייתו.

דילוג לתוכן