דף הבית » מידע מקצועי » Chico Nextfit רכב מושב מחיר באילת

Chico Nextfit רכב מושב מחיר באילת

2023-05-22 21:10:00+02:00

מהו מושב הבטיחות של Chico Nextfit?

כסא בטיחות Chico Nextfit הוא בחירה פופולרית עבור הורים המחפשים כיסא בטיחות ונוח עבור ילדיהם. מושב בטיחות זה נועד לספק בטיחות ונוחות מקסימלית עבור הקטן שלך, תוך שהוא גם קל להתקנה ולשימוש. הוא כולל מערכת חמש נקודות רתמה, משענת ראש מתכווננת ומערכת הגנה מפני פגיעות צד עמוקות. למושב גם מערכת שכיבה מתכווננת ביד אחת, המאפשרת להתאים בקלות את המושב לזווית המושלמת עבור ילדכם. מושב הבטיחות Chico Nextfit מיועד להתאים לרוב כלי הרכב, והוא זמין במגוון צבעים ובדים.

תכונות ויתרונות של כיסא הבטיחות של Chico Nextfit

מושב הבטיחות Chico Nextfit מיועד לספק בטיחות ונוחות מירבית לילדכם. מערכת הרתמה בעלת חמש הנקודות מבטיחה שילדכם מוחזק היטב במקומו, בעוד שמשענת הראש המתכווננת ומערכת ההגנה מפני פגיעות צד עמוקות מספקות הגנה נוספת. מערכת השכיבה המתכווננת ביד אחת מקלה על התאמת המושב לזווית המושלמת עבור ילדכם. המושב תוכנן גם כך שיתאים לרוב כלי הרכב, והוא זמין במגוון צבעים ובדים. מושב המכונית Chico Nextfit קל גם להתקנה ולשימוש. המושב מגיע עם מדריך התקנה קל לביצוע, וניתן להתקין את המושב תוך דקות ספורות. המושב כולל גם מערכת שכיבה מתכווננת ביד אחת, המאפשרת להתאים בקלות את המושב לזווית המושלמת עבור ילדכם.

Chico Nextfit רכב מושב מחיר באילת

את כסא הבטיחות Chico Nextfit ניתן להשיג באילת, ישראל, במחיר של 1,299 ₪. מחיר זה כולל את המושב, מדריך ההתקנה ומערכת השכיבה המתכווננת ביד אחת. המושב זמין גם במגוון צבעים ובדים, כך שתוכלו לבחור את המושב המושלם עבור ילדכם.

טבלת מחירי מושבי בטיחות של Chico Nextfit באילת

מחיר תיאור
1,299 ₪ כיסא בטיחות Chico Nextfit לרכב, מדריך התקנה ומערכת שכיבה מתכווננת ביד אחת

היכן קונים את כסא הבטיחות של Chico Nextfit באילת

ניתן להשיג את כסא הבטיחות Chico Nextfit במגוון חנויות באילת, ישראל. אתה יכול למצוא את המושב ברוב הקמעונאים הגדולים, כמו גם בחנויות מקוונות. אתה יכול למצוא את המושב גם בחנויות מיוחדות המתמחות במושבי רכב. אם אתה מחפש מידע נוסף על מושב המכונית Chico Nextfit, אתה יכול לבדוק באתר הרשמי כאן . אתה יכול גם לצפות בסרטונים מועילים ביוטיוב כאן . כסא בטיחות Chico Nextfit הוא בחירה מצוינת להורים המחפשים כיסא בטיחות ונוח עבור ילדיהם. המושב נועד לספק בטיחות ונוחות מקסימלית לקטנטן שלך, תוך שהוא גם קל להתקנה ולשימוש. את המושב ניתן להשיג באילת, ישראל, במחיר של 1,299 ₪, וניתן להשיגו במגוון צבעים ובדים. אם אתם מחפשים מושב בטיחות ונוח לילדכם, מושב הבטיחות Chico Nextfit הוא בחירה מצוינת.

דילוג לתוכן