דף הבית » מידע מקצועי » Dell i7 Stationary Eilat מחיר – קבל את המבצעים הטובים ביותר

Dell i7 Stationary Eilat מחיר – קבל את המבצעים הטובים ביותר

מה זה Dell i7 Stationary?

Dell i7 נייח הוא מחשב רב עוצמה שנועד לענות על הצרכים של משתמשים ביתיים ועסקיים כאחד. הוא מופעל על ידי מעבד Core i7 מהדור השמיני האחרון של אינטל, המספק ביצועים מעולים ויעילות אנרגטית. המחשב כולל גם מסך גדול בגודל 15.6 אינץ' Full HD, 8GB של זיכרון RAM וכונן קשיח בנפח 1TB. יש לו גם כונן DVD ומגוון יציאות לחיבור להתקנים חיצוניים. ה-Dell i7 נייח הוא בחירה אידיאלית עבור אלה הזקוקים למחשב חזק ואמין למשימות היומיומיות שלהם.

תכונות ומפרטים

ה-Dell i7 נייח הוא מחשב רב עוצמה שנועד לענות על הצרכים של משתמשים ביתיים ועסקיים כאחד. הוא מופעל על ידי מעבד Core i7 מהדור השמיני האחרון של אינטל, המספק ביצועים מעולים ויעילות אנרגטית. המחשב כולל גם מסך גדול בגודל 15.6 אינץ' Full HD, 8GB של זיכרון RAM וכונן קשיח בנפח 1TB. יש לו גם כונן DVD ומגוון יציאות לחיבור להתקנים חיצוניים.

לְהַצִיג

ה-Dell i7 נייח כולל מסך 15.6 אינץ' Full HD ברזולוציה של 1920 x 1080 פיקסלים. התצוגה בהירה וברורה, מה שהופך אותה לאידיאלית לצפייה בסרטים, למשחקים ולצפייה בתמונות.

מעבד

ה-Dell i7 נייח מופעל על ידי מעבד Core i7 מהדור השמיני האחרון של אינטל. מעבד זה מספק ביצועים מעולים ויעילות אנרגטית, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור ריבוי משימות והפעלת יישומים תובעניים.

זיכרון ואחסון

ה-Dell i7 נייח מגיע עם 8GB של זיכרון RAM וכונן קשיח בנפח 1TB. זה מספק שפע של שטח אחסון עבור כל הקבצים והיישומים שלך.

Dell i7 נייח אילת מחיר

את ה-Dell i7 נייח ניתן להשיג באילת במגוון מחירים. המחירים נעים בין 4,000 ל-5,000 שקל, תלוי בדגם ובתצורה.

סיכום

ה-Dell i7 נייח הוא מחשב רב עוצמה שנועד לענות על הצרכים של משתמשים ביתיים ועסקיים כאחד. הוא מופעל על ידי מעבד Core i7 מהדור השמיני האחרון של אינטל, המספק ביצועים מעולים ויעילות אנרגטית. המחשב כולל גם מסך גדול בגודל 15.6 אינץ' Full HD, 8GB של זיכרון RAM וכונן קשיח בנפח 1TB. יש לו גם כונן DVD ומגוון יציאות לחיבור להתקנים חיצוניים. את ה-Dell i7 נייח ניתן להשיג באילת במגוון מחירים הנעים בין 4,000 ל-5,000 ש"ח.

דֶגֶם מחיר (ש"ח)
Dell i7 נייח 4,000 – 5,000
דילוג לתוכן