דף הבית » מידע מקצועי » Dior Sauvage Price באילת

Dior Sauvage Price באילת

מה זה Dior Sauvage?

Dior Sauvage הוא ניחוח לגברים שנוצר על ידי בית האופנה הצרפתי דיור. הוא שוחרר בשנת 2015 והפך לאחד הניחוחות הפופולריים ביותר לגברים. הריח מתואר כריח עצי, מתובל ורענן עם תווים של ברגמוט, פלפל ופצ'ולי. זהו ריח מודרני ומתוחכם המושלם לכל אירוע.

איפה קונים Dior Sauvage באילת?

ניתן להשיג את Dior Sauvage בחנויות רבות באילת, ישראל. אתה יכול למצוא אותו בחנויות כלבו, חנויות יופי ובאינטרנט. המחירים משתנים בהתאם לחנות ולגודל הבקבוק. הגדלים הנפוצים ביותר הם 50 מ"ל ו-100 מ"ל.

חנויות כלבו

בחנויות כלבו באילת, כמו פוקס, יש מבחר רחב של Dior Sauvage. המחירים נעים בין 250 ש"ח לבקבוק 50 מ"ל ועד 400 ש"ח לבקבוק 100 מ"ל.

חנויות יופי

גם חנויות יופי באילת, כמו ספרה, נושאות את Dior Sauvage. המחירים נעים בין 250 ש"ח לבקבוק 50 מ"ל ועד 400 ש"ח לבקבוק 100 מ"ל.

באינטרנט

אתה יכול גם לרכוש את Dior Sauvage באינטרנט. המחירים נעים בין 250 ש"ח לבקבוק 50 מ"ל ועד 400 ש"ח לבקבוק 100 מ"ל. אתה יכול למצוא את הניחוח באתרים כגון אמזון, איביי וקמעונאים מקוונים אחרים.

מה מייחד את Dior Sauvage?

Dior Sauvage הוא ניחוח ייחודי הבולט מניחוחות גברים אחרים. יש לו ניחוח מודרני ומתוחכם המושלם לכל אירוע. הריח עצי, מתובל ורענן עם תווים של ברגמוט, פלפל ופצ'ולי. זהו ריח נצחי שלעולם לא ייצא מהאופנה. הבקבוק הוא גם ייחודי ומושך את העין. זהו בקבוק אלגנטי ושחור עם פקק כסף. הבקבוק נועד להיות גם מסוגנן וגם פונקציונלי. זה קל לשימוש ואחסון, מה שהופך אותו מושלם לנסיעות.

סיכום

Dior Sauvage הוא ניחוח נצחי, מתוחכם המושלם לכל אירוע. ניתן להשיג אותו בחנויות רבות באילת, והמחירים נעים בין 250 ש"ח לבקבוק 50 מ"ל ועד 400 ש"ח לבקבוק 100 מ"ל. הבקבוק הוא גם ייחודי ומושך את העין, מה שהופך אותו לתוספת נהדרת לכל אוסף. אם אתם מחפשים ניחוח מודרני ומתוחכם, Dior Sauvage היא הבחירה המושלמת.

דילוג לתוכן