דף הבית » מידע מקצועי » DJI Mini 2 אילת מחיר – קבל את המבצעים הטובים ביותר על הרחפן האחרון

DJI Mini 2 אילת מחיר – קבל את המבצעים הטובים ביותר על הרחפן האחרון

DJI Mini 2 – הרחפן האחרון מבית DJI

ה-DJI Mini 2 הוא הרחפן האחרון מבית DJI, יצרנית הרחפנים המובילה בעולם. מזל"ט קטן וקל משקל זה מושלם למתחילים ולטייסי מזל"ט מנוסים כאחד. יש לו מגוון תכונות שהופכות אותו קל לשימוש ומהנה לטוס. ה-DJI Mini 2 הוא בחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש מזל"ט זול ואמין.

תכונות ומפרטים של DJI Mini 2

ה-DJI Mini 2 הוא מזל"ט קטן וקל משקל המושלם עבור טייסים מתחילים ומנוסים כאחד. יש לו מגוון תכונות שהופכות אותו קל לשימוש ומהנה לטוס. לרחפן זמן טיסה מרבי של 31 דקות, מהירות מרבית של 16 מ' לשנייה וטווח מקסימלי של 6 ק"מ. יש לו גם מצלמת 12 מגה פיקסל עם יכולות הקלטת וידאו 4K. לרחפן יש גם מגוון של מצבי טיסה חכמים, כמו Follow Me, Point of Interest ו-Waypoints.

DJI Mini 2 אילת מחיר

את ה-DJI Mini 2 ניתן להשיג באילת במגוון מחירים. את המל"ט ניתן לרכוש בקמעונאים מקומיים בסביבות 2,500 ש"ח. ניתן לרכוש אותו גם באינטרנט אצל קמעונאים בינלאומיים בסביבות 2,000 ₪. מחיר הרחפן יכול להשתנות בהתאם לקמעונאי ולתכונות הכלולות.

איפה קונים את ה-DJI Mini 2 באילת

את ה-DJI Mini 2 ניתן להשיג באילת במגוון קמעונאים. חנויות מקומיות כמו Drone World, Drone Store ו-Drone Center כולן נושאות את המל"ט. קמעונאים מקוונים כמו אמזון, איביי ואליאקספרס נושאים גם הם את המל"ט. המחירים עשויים להשתנות בהתאם לקמעונאי ולתכונות הכלולות.

סיכום

ה-DJI Mini 2 הוא בחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש מזל"ט זול ואמין. יש לו מגוון תכונות שהופכות אותו קל לשימוש ומהנה לטוס. את הרחפן ניתן להשיג באילת במגוון מחירים, הנעים בין 2,000 ל-2,500 ₪. ניתן לרכוש אותו מקמעונאים מקומיים או באינטרנט מקמעונאים בינלאומיים. עם DJI Mini 2, אתה יכול לקבל את המבצעים הטובים ביותר על המל"ט האחרון.

דילוג לתוכן