דף הבית » מידע מקצועי » DJI Spark Price באילת – כל מה שצריך לדעת

DJI Spark Price באילת – כל מה שצריך לדעת

מהו ה-DJI Spark?

ה-DJI Spark הוא מיני מזל"ט המושלם למי שרק מתחיל את דרכם בעולם המל"טים. הוא קל לשימוש, קל משקל ובעל מגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת למתחילים. ה-Spark מצויד במצלמת 12MP ויכול לצלם וידאו 1080p במהירות 30fps. יש לו גם מגוון מצבי טיסה חכמים, כולל ActiveTrack, TapFly ובקרת מחוות.

DJI Spark Price באילת

את ה-DJI Spark ניתן להשיג באילת בסביבות 1,500 ₪. מחיר זה כולל את הרחפן, שלט רחוק וסוללה. אתה יכול גם לרכוש סוללות נוספות, מדחפים ואביזרים נוספים עבור ה-Spark.

תכונות DJI Spark

ה-DJI Spark עמוס בתכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת למתחילים. יש לו מגוון מצבי טיסה חכמים, כולל ActiveTrack, TapFly ובקרת מחוות. יש לו גם מצלמת 12MP והוא יכול לצלם וידאו 1080p במהירות 30fps. בנוסף, ל-Spark יש מגוון של תכונות בטיחות, כגון הימנעות ממכשולים וחזרה הביתה.

מה כלול ב-DJI Spark?

ברכישת ה-DJI Spark, תקבלו את הרחפן, שלט רחוק וסוללה. אתה יכול גם לרכוש סוללות נוספות, מדחפים ואביזרים נוספים עבור ה-Spark.

אביזרי DJI Spark

ל-DJI Spark מגוון אביזרים שניתן לרכוש בנפרד. אלה כוללים סוללות נוספות, מדחפים ואביזרים אחרים.

הדרכות של DJI Spark

אם אתה חדש בעולם הרחפנים, יש המון מדריכים זמינים שיעזרו לך להתחיל עם ה-DJI Spark. תוכל למצוא מדריכים ביוטיוב ובאתרים אחרים שיעזרו לך ללמוד כיצד להשתמש ב-Spark ובתכונותיו.

איפה קונים את DJI Spark באילת

ה-DJI Spark זמין באילת ממגוון קמעונאים. אתה יכול למצוא את ה-Spark בחנויות אלקטרוניקה, קמעונאים מקוונים וחנויות אחרות שמוכרות רחפנים.

סיכום

ה-DJI Spark הוא בחירה מצוינת למי שרק מתחיל את דרכם בעולם המל"טים. הוא קל לשימוש, קל משקל ובעל מגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת למתחילים. ה-Spark זמין באילת בסביבות 1,500 ₪ ומגיע עם מגוון אביזרים. בנוסף, יש הרבה מדריכים זמינים שיעזרו לך להתחיל עם ה-Spark. למידע נוסף, עיין במדריכי ה-DJI Spark ב-YouTube.

דילוג לתוכן