דף הבית » מידע מקצועי » Garmin Descent Mk2 Price באילת

Garmin Descent Mk2 Price באילת

היכרות עם Garmin Descent Mk2

ה-Garmin Descent Mk2 הוא מחשב צלילה שנועד לעזור לצוללנים לחקור את מעמקי האוקיינוס בקלות. מחשב צלילה זה עמוס בתכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת עבור כל צוללן. יש לו תצוגה בצבע מלא, GPS מובנה וברומטר שניתן להשתמש בו למדידת עומק וגובה. ל-Descent Mk2 יש גם מצפן בעל שלושה צירים ומתכנן צלילה שניתן להשתמש בו לתכנון צלילות מראש. יש לו גם יומן צלילה שניתן להשתמש בו כדי לעקוב אחר צלילות ולאחסן נתוני צלילה.

תכונות של Garmin Descent Mk2

ה-Garmin Descent Mk2 עמוס בתכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת עבור כל צוללן. יש לו צג בצבע מלא שקל לקרוא אותו בכל תנאי תאורה. לתצוגה יש גם תאורה אחורית מתכווננת שניתן להשתמש בה כדי להתאים את בהירות התצוגה. ל-Descent Mk2 יש גם GPS מובנה שניתן להשתמש בו כדי לעקוב אחר מיקומך ולנווט לאתרי צלילה. למחשב הצלילה יש גם ברומטר שניתן להשתמש בו למדידת עומק וגובה. ל-Descent Mk2 יש גם מצפן בעל שלושה צירים שניתן להשתמש בו כדי לנווט מתחת למים. למחשב הצלילה יש גם מתכנן צלילה שניתן להשתמש בו לתכנון צלילות מראש. יומן הצלילה יכול לשמש למעקב אחר צלילות ואחסון נתוני צלילה.

מחיר ה-Garmin Descent Mk2 באילת

את Garmin Descent Mk2 ניתן להשיג באילת, ישראל במחיר של בסביבות 5,000 ₪. מחיר זה כולל את מחשב הצלילה, כבל טעינה וכבל USB. ה-Descent Mk2 זמין גם עם אביזרים נוספים כגון מנורת צלילה, סכין צלילה ומסכת צלילה.

טבלת מחירי Garmin Descent Mk2 באילת

מוצר מחיר (ש"ח)
Garmin Descent Mk2 5,000
Garmin Descent Mk2 עם אור צלילה 5,500
Garmin Descent Mk2 עם סכין צלילה 5,500
Garmin Descent Mk2 עם מסכת צלילה 5,500

סיכום

Garmin Descent Mk2 הוא מחשב צלילה מעולה לכל צוללן. יש לו תצוגה בצבע מלא, GPS מובנה וברומטר שניתן להשתמש בו למדידת עומק וגובה. ל-Descent Mk2 יש גם מצפן בעל שלושה צירים ומתכנן צלילה שניתן להשתמש בו לתכנון צלילות מראש. יומן הצלילה יכול לשמש למעקב אחר צלילות ואחסון נתוני צלילה. את Garmin Descent Mk2 ניתן להשיג באילת, ישראל במחיר של בסביבות 5,000 ₪. מחיר זה כולל את מחשב הצלילה, כבל טעינה וכבל USB. ה-Descent Mk2 זמין גם עם אביזרים נוספים כגון מנורת צלילה, סכין צלילה ומסכת צלילה.

דילוג לתוכן