דף הבית » מוצרי אפל » Green Apple Cafe בר מג'דל E-Shams: סקירה מהירה

Green Apple Cafe בר מג'דל E-Shams: סקירה מהירה

Green Apple Cafe בר מג'דל E-Shams: סקירה מהירה

Green Apple Cafe בר מג'דל E-Shams

Green Apple Cafe בר מג'דל E-Shams הוא מקום פופולרי בקרב מקומיים ותיירים כאחד. ממוקם בלב העיר אילת, זהו מקום נהדר להירגע וליהנות מארוחה או משקה. בר הקפה מציע מגוון רחב של אוכל ומשקאות, ממנות ישראליות מסורתיות ועד למטבח בינלאומי. האווירה נעימה ומזמינה, והצוות ידידותי ועוזר.

תַפרִיט

Green Apple Cafe בר מג'דל E-Shams מציע מגוון רחב של אוכל ומשקאות. התפריט כולל מנות ישראליות מסורתיות כמו חומוס, פלאפל ושקשוקה, וכן מטבח בינלאומי כמו פיצה, פסטה והמבורגרים. בר הקפה מציע גם מגוון של משקאות אלכוהוליים ולא אלכוהוליים, לרבות בירה, יין וקוקטיילים.

אַטמוֹספֵרָה

האווירה בקפה גרין אפל בר מג'דל א-שמס נעימה ומזמינה. בר הקפה מעוצב בצבעים עזים ומקומות ישיבה נוחים, מה שהופך אותו למקום מצוין להירגע וליהנות מארוחה או ממשקה. הצוות ידידותי ועוזר, והם תמיד מוכנים לענות על כל שאלה שיש לכם.

אירועים

Green Apple Cafe בר מג'דל E-Shams מארח גם מגוון אירועים. בר הקפה מארח הופעות מוזיקה חיה, מופעי קומדיה ואירועים מיוחדים אחרים. בר הקפה מציע גם הנחות ומבצעים מיוחדים לאורך כל השנה.

מקום

Green Apple Cafe בר מג'דל E-Shams ממוקם בלב העיר אילת. בר הקפה נגיש בקלות באמצעות תחבורה ציבורית, ויש שפע של חניה זמינה.

השוואה מהירה

תכונה Green Apple Cafe בר מג'דל E-Shams
תַפרִיט מנות ישראליות מסורתיות, מטבח בינלאומי, משקאות אלכוהוליים ולא אלכוהוליים
אַטמוֹספֵרָה נעים ומזמין
אירועים מופעי מוזיקה חיה, מופעי קומדיה, הנחות ומבצעים מיוחדים
מקום נגיש בקלות בתחבורה ציבורית, שפע חניה זמינה

Green Apple Cafe בר מג'דל E-Shams הוא מקום נהדר להירגע וליהנות מארוחה או משקה. בר הקפה מציע מגוון רחב של אוכל ומשקאות, ממנות ישראליות מסורתיות ועד למטבח בינלאומי. האווירה נעימה ומזמינה, והצוות ידידותי ועוזר. בר הקפה מארח גם מגוון אירועים, לרבות הופעות מוזיקה חיה, מופעי קומדיה והנחות ומבצעים מיוחדים. גרין אפל קפה בר מג'דל א-שמס ממוקם בלב העיר אילת, ונגיש בקלות בתחבורה ציבורית.

שאלות ותשובות

האם Green Apple Cafe בר מג'דל E-Shams מציע אפשרויות צמחוניות?

כן, Green Apple Cafe בר מג'דל E-Shams מציע מגוון אפשרויות צמחוניות, כולל חומוס, פלאפל ושקשוקה.

האם Green Apple Cafe בר מג'דל E-Shams מציעים משלוחים?

לא, Green Apple Cafe בר מג'דל E-Shams אינו מציע משלוחים.

האם Green Apple Cafe בר מג'דל E-Shams מציע מקומות ישיבה בחוץ?

כן, Green Apple Cafe בר מג'דל E-Shams מציע מקומות ישיבה בחוץ.

האם Green Apple Cafe בר מג'דל E-Shams מציעה מבצעי Happy Hour?

כן, Green Apple Cafe בר מג'דל E-Shams מציע מבצעי Happy Hour לאורך כל השבוע.

סיכום

Green Apple Cafe בר מג'דל E-Shams הוא מקום פופולרי בקרב מקומיים ותיירים כאחד. בר הקפה מציע מגוון רחב של אוכל ומשקאות, ממנות ישראליות מסורתיות ועד למטבח בינלאומי. האווירה נעימה ומזמינה, והצוות ידידותי ועוזר. בר הקפה מארח גם מגוון אירועים, לרבות הופעות מוזיקה חיה, מופעי קומדיה והנחות ומבצעים מיוחדים. גרין אפל קפה בר מג'דל א-שמס ממוקם בלב העיר אילת, ונגיש בקלות בתחבורה ציבורית.

דילוג לתוכן