דף הבית » מידע מקצועי » Huawei P10 Price באילת – מה שאתה צריך לדעת

Huawei P10 Price באילת – מה שאתה צריך לדעת

Huawei P10 מחיר באילת

ה-Huawei P10 הוא טלפון נהדר, ואין זה מפתיע שהוא פופולרי באילת. אבל מה זה עולה באילת? המשך לקרוא כדי לגלות עוד על מחיר Huawei P10 באילת ומה אתה יכול לצפות לשלם. Huawei P10 הוא טלפון נהדר, ואין זה מפתיע שהוא פופולרי באילת. זה טלפון מעולה למי שרוצה מכשיר חזק עם מצלמה מעולה, וזו גם בחירה מצוינת למי שרוצה טלפון שנראה טוב. אבל מה זה עולה באילת?

Huawei P10 מחיר באילת בהשוואה לערים אחרות

את ה-Huawei P10 ניתן להשיג באילת במחיר של כ-2,400 שקל. זה מעט יותר יקר מאשר בערים אחרות בישראל, כמו תל אביב וירושלים, שבהן המחיר נע סביב 2,200 שקל. עם זאת, זה עדיין מחיר מצוין עבור טלפון באיכות זו.

מה שאתה מקבל תמורת המחיר

במחיר ה-Huawei P10 באילת מקבלים טלפון מעולה עם צג בגודל 5.1 אינץ', מעבד קירין 960 חזק, 4GB RAM, 64GB אחסון, מצלמה כפולת עדשות וסוללה של 3,200mAh. יש לו גם סורק טביעות אצבע, יציאת USB-C ושקע אוזניות.

דעה אישית

לדעתי, ה-Huawei P10 הוא טלפון מעולה במחיר. יש לו עיצוב נהדר, מעבד חזק ומצלמה נהדרת. זו גם בחירה מצוינת למי שרוצה טלפון שנראה טוב. החיסרון היחיד הוא שזה קצת יותר יקר באילת מאשר בערים אחרות בישראל. אבל אם אתם מחפשים טלפון נהדר במחיר מצוין, Huawei P10 הוא בחירה מצוינת.

דילוג לתוכן