דף הבית » מוצרי אפל » I Want It Darker: מבט על האלבום האחרון של לאונרד כהן

I Want It Darker: מבט על האלבום האחרון של לאונרד כהן

I Want It Darker: מבט על האלבום האחרון של לאונרד כהן

מבוא ל-I Want It Darker

אלבומו האחרון של לאונרד כהן, I Want It Darker, יצא בשנת 2016. האלבום היווה סיום הולם לקריירה של אחד הזמרים והיוצרים המשפיעים ביותר בכל הזמנים. המוזיקה של כהן תוארה כ"יפה להפליא", ו-I Want It Darker אינו יוצא מן הכלל. האלבום הוא אוסף של תשעה שירים החוקרים נושאים של תמותה, אמונה ואהבה.

ערכות נושא של I Want It Darker

שיר הכותרת של האלבום, "I Want It Darker", הוא מדיטציה על תמותה ועל הבלתי נמנע של המוות. מילות השיר הן תחינה לאלוהים להקל על החיים, להפוך אותם ל"אפלים" יותר כדי שהמוות יגיע מהר יותר. השיר הוא תזכורת עוצמתית לשבריריות החיים ולחשיבות לחיות כל יום במלואו. שאר השירים באלבום חוקרים נושאים דומים של תמותה ואמונה. "אמנה" היא תחינה לשלום והבנה, בעוד "על הרמה" היא הרהור על חשיבות היושר והיושרה. "לצאת מהשולחן" היא מדיטציה על הבלתי נמנע של המוות ועל החשיבות של חיים של מטרה.

מילים של I Want It Darker

המילים של I Want It Darker הן מהמילים העוצמתיות והמעוררות של כהן. דבריו מלאים ברגש ובתובנות, והם מדברים אל המאזין ברמה אישית עמוקה. המילים של כהן הן לרוב פיוטיות ופילוסופיות, והן חוקרות נושאים של תמותה, אמונה ואהבה. שיר הכותרת של האלבום, "I Want It Darker", הוא מדיטציה עוצמתית על תמותה ועל הבלתי נמנע של המוות. מילות השיר הן תחינה לאלוהים להקל על החיים, להפוך אותם ל"אפלים" יותר כדי שהמוות יגיע מהר יותר. השיר הוא תזכורת עוצמתית לשבריריות של החיים ולחשיבות לחיות כל יום במלואו. שאר השירים באלבום חוקרים נושאים דומים של תמותה ואמונה. "אמנה" היא תחינה לשלום והבנה, בעוד "על הרמה" היא הרהור על חשיבות היושר והיושרה. "לצאת מהשולחן" היא מדיטציה על הבלתי נמנע של המוות ועל החשיבות של חיים של מטרה.

ההשפעה של I Want It Darker

I Want It Darker היה סיום הולם לקריירה של לאונרד כהן. האלבום זכה להצלחה ביקורתית ומסחרית, והוא זכה לשבחים על המילים המתחשבות והנושאים העוצמתיים שלו. האלבום היה מועמד לפרס גראמי להופעת הרוק הטובה ביותר, והוא נבחר לאחד האלבומים הטובים ביותר של 2016 על ידי מגזין Rolling Stone. לאלבום הייתה השפעה מתמשכת על עולם המוזיקה. נושאי התמותה והאמונה שלו הדהדו את המאזינים, ומילותיו צוטטו והתייחסו בשירים רבים אחרים. האלבום כוסה על ידי אמנים רבים, ושיריו הוצגו בסרטים ובתוכניות טלוויזיה.

השוואה מהירה

אַלבּוֹם ערכות נושא מילים פְּגִיעָה
אני רוצה את זה אפל יותר תמותה, אמונה, אהבה פיוטי, פילוסופי הצלחה קריטית ומסחרית

I Want It Darker הוא סיום הולם לקריירה של לאונרד כהן. האלבום הוא חקירה עוצמתית של תמותה, אמונה ואהבה, והמילים שלו מלאות ברגש ובתובנות. לאלבום הייתה השפעה מתמשכת על עולם המוזיקה, והנושאים והמילים שלו זכו לתהודה בקרב המאזינים. I Want It Darker הוא מחווה הולמת לאחד הזמרים והיוצרים המשפיעים ביותר בכל הזמנים. למידע נוסף על לאונרד כהן והמוזיקה שלו, בדוק את החיפוש הזה ביוטיוב .

דילוג לתוכן