דף הבית » מידע מקצועי » Ice Gump אילת מחיר – כל מה שצריך לדעת

Ice Gump אילת מחיר – כל מה שצריך לדעת

2023-04-28 05:59:00+02:00

Ice Gump אילת: גלידריה פופולרית

Ice Gump אילת היא גלידריה פופולרית הממוקמת בעיר אילת, ישראל. החנות קיימת מאז תחילת שנות ה-2000 והפכה למקום מועדף על מקומיים ותיירים כאחד. החנות מציעה מגוון רחב של טעמים, ממועדפים קלאסיים כמו שוקולד וניל ועד לטעמים אקזוטיים יותר כמו מנגו ופסיפלורה. כמו כן, החנות מציעה מגוון תוספות, מפירות טריים ועד פיצוחים וסילרים.

Ice Gump אילת מחירים

Ice Gump אילת מציעה מגוון מחירים עבור הגלידה שלהם. לכדור גלידה בודד המחיר 15 ₪. לשני סקופים המחיר 25 ₪. לשלושה סקופים המחיר 35 ₪. לארבעה סקופים המחיר 45 ₪. לחמישה סקופים המחיר 55 ₪. החנות מציעה גם מגוון תוספות בתוספת של 5 ₪ לתוספת.

Ice Gump אילת מבצעים

Ice Gump אילת מציעה גם מגוון מבצעים לאורך כל השנה. במהלך חודשי הקיץ מציעה החנות מבצע מיוחד של "סקופ קיץ", בו יכולים הלקוחות לקבל שתי כדורי גלידה במחיר אחד. בחודשי החורף מציעה החנות מבצע "סקופ חורף", בו יכולים הלקוחות לקבל שלוש כדורי גלידה במחיר של שתיים.

Ice Gump אילת טעמים

Ice Gump אילת מציעה מגוון רחב של טעמים, החל מאהובים קלאסיים כמו שוקולד וניל ועד לטעמים אקזוטיים יותר כמו מנגו ופסיפלורה. כמו כן, החנות מציעה מגוון תוספות, מפירות טריים ועד פיצוחים וסילרים. כמה מהטעמים הפופולריים ביותר כוללים: – שוקולד – וניל – תות – מנגו – פסיפלורה – עוגיות ושמנת – שוקולד צ'יפס מנטה – רוקי רואד – חמאת בוטנים – קרמל

Ice Gump אילת שעות

Ice Gump אילת פתוח שבעה ימים בשבוע, בין השעות 11:00-23:00. החנות סגורה בחגים יהודיים.

סיכום

Ice Gump אילת היא גלידריה פופולרית הממוקמת בעיר אילת, ישראל. החנות מציעה מגוון רחב של טעמים, ממועדפים קלאסיים כמו שוקולד וניל ועד לטעמים אקזוטיים יותר כמו מנגו ופסיפלורה. כמו כן, החנות מציעה מגוון תוספות, מפירות טריים ועד פיצוחים וסנפלים. החנות מציעה מגוון מחירים עבור הגלידה שלהם, כמו גם מבצעים לאורך כל השנה. החנות פתוחה שבעה ימים בשבוע, בין השעות 11:00-23:00. למידע נוסף על Ice Gump אילת, כולל מחירים וטעמים, בקר באייס גאמפ אילת מחיר בויקיפדיה.

דילוג לתוכן