דף הבית » מידע מקצועי » iDigital אילת אייפון 8 פלוס מחיר

iDigital אילת אייפון 8 פלוס מחיר

2023-05-13 03:49:00+02:00

iDigital אילת: המשווק המוביל של אפל בישראל

iDigital אילת היא המשווק המוביל של אפל בישראל. עם מגוון רחב של מוצרי אפל, כולל האייפון 8 פלוס העדכני ביותר, iDigital אילת היא המקום המומלץ לכל צרכי אפל שלך. החנות מציעה מבחר רחב של מכשירי אייפון, אייפד, מק, ומוצרי אפל נוספים, כמו גם אביזרים ושירותים. החנות ממוקמת בלב אילת, יעד תיירותי פופולרי בישראל. החנות מציעה מגוון רחב של שירותים לרבות תיקונים, שדרוגים ועוד. כמו כן, החנות מציעה מגוון רחב של אביזרים לרבות נרתיקים, מטענים ועוד.

מחיר אייפון 8 פלוס באידיגיטל אילת

אייפון 8 פלוס הוא אחד ממכשירי האייפון הפופולריים ביותר בשוק. הוא כולל צג Retina HD בגודל 5.5 אינץ', מצלמה עם עדשה כפולה של 12MP ושבב A11 Bionic חזק. האייפון 8 פלוס זמין בשני גדלים: 64GB ו-256GB.באידיגיטל אילת ניתן לרכוש את האייפון 8 פלוס בשני הגדלים. מחיר דגם ה-64GB עומד על 3,499 ש"ח ואילו דגם ה-256GB עומד על 4,199 ש"ח. כמו כן, החנות מציעה מגוון אפשרויות תשלום, לרבות מזומן, כרטיס אשראי ועוד. כמו כן, החנות מציעה מגוון אביזרים לאייפון 8 פלוס, לרבות נרתיקים, מטענים ועוד. כמו כן, החנות מציעה מגוון שירותים לרבות תיקונים, שדרוגים ועוד.

היתרונות של קניות באידיגיטל אילת

קניות באידיגיטל אילת מציעות מספר הטבות. החנות מציעה מבחר רחב של מוצרי אפל, כולל מכשירי האייפון, האייפדים, ה-Mac ועוד. כמו כן, החנות מציעה מגוון רחב של אביזרים ושירותים. החנות מציעה גם מגוון אפשרויות תשלום, לרבות מזומן, כרטיס אשראי ועוד. כמו כן, החנות מציעה מגוון שירותים לרבות תיקונים, שדרוגים ועוד.

חוויית iDigital Eilat

קניות באידיגיטל אילת היא חוויה מהנה. החנות ממוקמת בלב אילת, יעד תיירותי פופולרי בישראל. החנות מציעה מגוון רחב של שירותים לרבות תיקונים, שדרוגים ועוד. כמו כן, החנות מציעה מגוון רחב של אביזרים לרבות נרתיקים, מטענים ועוד. כמו כן, החנות מציעה מגוון אפשרויות תשלום, לרבות מזומן, כרטיס אשראי ועוד. החנות מציעה גם מגוון שירותים, לרבות תיקונים, שדרוגים ועוד. החנות מציעה גם מגוון אפשרויות תשלום, לרבות מזומן, כרטיס אשראי ועוד.

סיכום

iDigital אילת היא המשווק המוביל של אפל בישראל. החנות מציעה מבחר רחב של מכשירי אייפון, אייפד, מחשבי מק, ומוצרים אחרים של אפל, כמו גם אביזרים ושירותים. כמו כן, החנות מציעה מגוון רחב של אפשרויות תשלום, לרבות מזומן, כרטיס אשראי ועוד. כמו כן, החנות מציעה מגוון שירותים לרבות תיקונים, שדרוגים ועוד. כמו כן, החנות מציעה מגוון אביזרים לרבות נרתיקים, מטענים ועוד. האייפון 8 פלוס זמין לרכישה ב-iDigital אילת ב-3,499 ש"ח לדגם ה-64GB ו-4,199 ש"ח לדגם ה-256GB.למידע נוסף על מחיר אייפון 8 פלוס ב-iDigital אילת, בקרו באיידיגיטל אילת מחיר אייפון 8 פלוס .

דילוג לתוכן