דף הבית » מידע מקצועי » IMAX אילת מחיר – מדריך מקיף

IMAX אילת מחיר – מדריך מקיף

2023-05-01 13:00:00+02:00

מה זה IMAX אילת?

IMAX אילת הוא בית קולנוע חדיש הממוקם בעיר אילת, ישראל. התיאטרון כולל מסך ענק, הקרנה תלת מימדית ומערכת סאונד עוצמתית שיוצרת חוויה קולנועית סוחפת. IMAX אילת הוא תיאטרון ה-IMAX היחיד בארץ, והוא אחד האטרקציות הפופולריות בעיר. התיאטרון מציע מגוון סרטים, משוברי קופות הוליווד ועד סרטים עצמאיים, והוא מקום נהדר לבלות בו ערב.

מחירי IMAX אילת

המחירים של IMAX אילת משתנים בהתאם לסוג הסרט שאתה רואה. לסרט דו מימדי סטנדרטי, מחיר הכרטיס הוא 50 ש"ח למבוגרים ו-45 ש"ח לילדים. לסרט תלת מימד מחיר הכרטיס הוא 60 ₪ למבוגרים ו-55 ₪ לילדים. לאירועים מיוחדים, כמו IMAX Live, מחיר הכרטיס הוא 70 ש"ח למבוגרים ו-65 ש"ח לילדים. בנוסף למחיר הכרטיס, כרוכה בתשלום של 10 ש"ח עבור משקפי תלת מימד. אם אתם מתכננים לראות מספר סרטים, תוכלו לרכוש חבילה של 10 כרטיסים ב-450 ש"ח למבוגרים ו-400 ש"ח לילדים. ניתן להשתמש בחבילה זו עבור כל שילוב של סרטים דו-ממדיים ותלת-ממדיים.

IMAX אילת הנחות

IMAX אילת מציעה הנחות לקבוצות מסוימות של אנשים. סטודנטים, קשישים וחברי צבא יכולים לקבל הנחה של 10% ממחיר הכרטיס שלהם. בנוסף, IMAX אילת מציעה הנחה למשפחות. משפחות של ארבע ומעלה יכולות לקבל הנחה של 20% על מחיר הכרטיס.

למה לצפות ב-IMAX אילת

כשתגיעו ל-IMAX אילת, יקבלו את פניכם צוות ידידותי שיעזור לכם למצוא את מושבכם. התיאטרון מצויד במקומות ישיבה נוחים ובשפע מרווח לרגליים. המסך הענק ומערכת הסאונד העוצמתית יוצרים חוויה קולנועית סוחפת. לפני תחילת הסרט, תתבקשו להרכיב את משקפי התלת מימד שלכם. המשקפיים נחוצים כדי לחוות את אפקטי התלת מימד של הסרט. ברגע שהסרט יתחיל, תועברו לעולם של אקשן, הרפתקאות והתרגשות.

טיפים לביקור ב-IMAX אילת

לפני שאתם מבקרים באיימקס אילת, יש כמה דברים שכדאי לדעת. ראשית, חשוב להגיע מוקדם. התיאטרון יכול להיות צפוף, ועדיף לשבת לפני תחילת הסרט. שנית, הקפד להביא את משקפי התלת מימד שלך. אם שכחת אותם, תוכל לרכוש אותם בתיאטרון תמורת ₪10. לבסוף, חשוב להתלבש כראוי. התיאטרון ממוזג ולכן עדיף ללבוש שכבות. ביקור ב-IMAX אילת הוא דרך מצוינת לחוות את כוחו של הקולנוע. עם מסך ענק, הקרנת תלת מימד ומערכת סאונד עוצמתית, IMAX אילת מציעה חוויה קולנועית בלתי נשכחת. עם מחירים סבירים והנחות, IMAX אילת היא מקום נהדר לבלות בו ערב.

דילוג לתוכן