דף הבית » מידע מקצועי » Inanny N30 Price באילת

Inanny N30 Price באילת

מה זה Inanny N30?

Inanny N30 הוא דגם מזל"ט פופולרי המשמש חובבים ומקצוענים כאחד. זהו מזל"ט קל משקל וקל לשימוש המושלם לצילום צילום אווירי מדהים. יש לו מגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש להיכנס לצילום מזל"טים.

Inanny N30 Price באילת

את ה-Inanny N30 ניתן להשיג באילת במחיר של בסביבות 1,400 ₪. מחיר זה הוא לדגם הבסיסי הכולל את הרחפן, בקר וסוללה. אביזרים נוספים, כגון סוללות נוספות, ניתן לרכוש בנפרד.

תכונות של Inanny N30

ה-Inanny N30 הוא בחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש להיכנס לצילום רחפנים. יש לו מגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש להיכנס לצילום רחפנים. ל-Inanny N30 טווח של עד קילומטר אחד, והוא יכול לטוס עד 25 דקות בטעינה אחת. יש לו גם מגוון תכונות המקלות על השימוש, כגון תכונת המראה ונחיתה אוטומטית ותכונת חזרה לבית. יש לו גם מגוון חיישנים שמקלים על הטיסה, כגון מערכת הימנעות ממכשולים ומערכת GPS. ל-Inanny N30 יש גם מגוון תכונות שהופכות אותו למצוין ללכידת צילומי אוויר מרהיבים. יש לו מצלמת 4K עם גימבל 3 צירים, המאפשרת צילום חלק ויציב. יש לו גם מגוון תכונות שמקלות על צילום קטעים נהדרים, כגון מגוון מצבי צילום ומגוון מסננים.

אביזרי Inanny N30

ה-Inanny N30 מגיע עם מגוון אביזרים המקלים על השימוש. אלה כוללים בקר, סוללה ומגוון אביזרים נוספים. ל-Inanny N30 יש גם מגוון אביזרים נוספים שניתן לרכוש בנפרד. אלה כוללים סוללות נוספות, מגוון מסננים ומגוון אביזרים נוספים.

תשובות ושאלות

ש: מה הטווח של Inanny N30?

ת: ל-Inanny N30 טווח של עד קילומטר אחד.

ש: כמה זמן ה-Inanny N30 יכול לטוס בטעינה בודדת?

ת: ה-Inanny N30 יכול לטוס עד 25 דקות בטעינה אחת.

ש: האם ל-Inanny N30 יש מערכת הימנעות ממכשולים?

ת: כן, ל-Inanny N30 יש מערכת הימנעות ממכשולים.

ש: האם ל-Inanny N30 יש מגוון מסננים?

ת: כן, ל-Inanny N30 יש מגוון מסננים שניתן להשתמש בהם כדי ללכוד צילומי אוויר מרהיבים.

סיכום

Inanny N30 הוא דגם מזל"ט פופולרי המשמש חובבים ומקצוענים כאחד. זהו מזל"ט קל משקל וקל לשימוש המושלם לצילום צילום אווירי מדהים. יש לו מגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש להיכנס לצילום מזל"טים. את ה-Inanny N30 ניתן להשיג באילת במחיר של בסביבות 1,400 ₪. יש לו מגוון תכונות המקלות על השימוש, כגון תכונת המראה ונחיתה אוטומטית ותכונת חזרה לבית. כמו כן, יש לו מגוון חיישנים המקלים על הטיסה, כגון מערכת הימנעות ממכשולים ומערכת GPS. ל-Inanny N30 יש גם מגוון תכונות שהופכות אותו למצוין לצילומי אוויר מדהימים. יש לו מצלמת 4K עם גימבל 3 צירים, ומגוון פילטרים. ל-Inanny N30 יש גם מגוון אביזרים המקלים על השימוש, כגון בקר, סוללה ומגוון אביזרים נוספים. למידע נוסף על Inanny N30, בדוק את הסרטון הזה .

דילוג לתוכן