דף הבית » מידע מקצועי » KSP אילת מחיר אייפון 6 – כל מה שצריך לדעת

KSP אילת מחיר אייפון 6 – כל מה שצריך לדעת

מהו KSP Eilat iPhone 6?

ה-KSP Eilat iPhone 6 הוא סמארטפון חסכוני שיצא בשנת 2016. זוהי אופציה מצוינת למי שמחפש מכשיר שהוא גם זול וגם אמין. ה-KSP Eilat iPhone 6 מגיע עם צג 4.7 אינץ' Retina HD, שבב A9 ומצלמת iSight 12MP. יש לו גם Touch ID, Apple Pay וגישה ל-App Store.

KSP Eilat iPhone 6 תכונות

ה-KSP Eilat iPhone 6 הוא מכשיר מעולה למי שמחפש מכשיר חסכוני שעדיין מכיל את כל התכונות של סמארטפון מודרני. יש לו מסך 4.7 אינץ' Retina HD המושלם לצפייה בסרטים ולמשחקים. שבב A9 מבטיח שהמכשיר פועל בצורה חלקה ומהירה. מצלמת iSight 12MP מצלמת תמונות וסרטונים מעולים, ומזהה ה-Touch ID ו-Apple Pay מקלים על ביצוע תשלומים וגישה למכשיר שלך.

מפרט אייפון 6 של KSP אילת

ל-KSP Eilat iPhone 6 יש מסך 4.7 אינץ' Retina HD ברזולוציה של 1334 על 750 פיקסלים. הוא מופעל על ידי שבב A9 ויש לו 2GB של זיכרון RAM. למכשיר מצלמת iSight 12MP ומצלמת FaceTime HD 1.2MP. יש לו גם Touch ID, Apple Pay וגישה ל-App Store. המכשיר זמין באפשרויות אחסון של 16GB, 64GB ו-128GB.

KSP אילת אייפון 6 מחיר

ה-KSP Eilat iPhone 6 זמין לרכישה בישראל במחיר של 1,299 ₪. זהו מחיר מצוין למכשיר שיש לו את כל התכונות של סמארטפון מודרני.

איפה קונים את ה-KSP Eilat iPhone 6

ה-KSP Eilat iPhone 6 זמין לרכישה בישראל ממגוון קמעונאים. אתה יכול למצוא את המכשיר בחנויות KSP, חנויות אפל וקמעונאים מקוונים.

אביזרים לאייפון 6 KSP אילת

קיימים מגוון אביזרים זמינים לאייפון KSP אילת 6. ניתן למצוא נרתיקים, מגני מסך, מטענים ועוד. אביזרים אלה יכולים לסייע בהגנה על המכשיר שלך ולהקל על השימוש בו.

KSP אילת אייפון 6 ביקורות

ה-KSP Eilat iPhone 6 זכה לביקורות חיוביות ממשתמשים. משתמשים רבים שיבחו את המכשיר על סבירותו ואמינותו. המכשיר זכה גם לשבחים על המצלמה והסוללה הנהדרים שלו.

סיכום

KSP Eilat iPhone 6 הוא מכשיר מעולה למי שמחפש סמארטפון חסכוני בתקציב. יש לו את כל התכונות של מכשיר מודרני, כולל צג 4.7 אינץ' Retina HD, שבב A9 ומצלמת iSight 12MP. ניתן להשיג את המכשיר בישראל במחיר של 1,299 ₪ וקיימים עבורו מגוון אביזרים. המכשיר זכה לביקורות חיוביות מהמשתמשים, וזו אופציה מצוינת למי שמחפש מכשיר אמין ובמחיר סביר. למידע נוסף, עיין בסרטון YouTube זה .

דילוג לתוכן