דף הבית » מידע מקצועי » Roidmi F8 אילת מחיר – מדריך מקיף

Roidmi F8 אילת מחיר – מדריך מקיף

מהו ה-Roidmi F8 אילת?

ה-Roidmi F8 אילת הוא שואב אבק אלחוטי חזק ויעיל. זה נועד להפוך את ניקיון הבית שלך לקל ויעיל יותר. ה-Roidmi F8 Eilat מצוייד במנוע חזק ובמגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת לכל בית. הוא גם קל משקל וקל לתמרון, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור אלה שצריכים לנקות את ביתם במהירות וביעילות.

תכונות של Roidmi F8 אילת

ה-Roidmi F8 אילת מצויד במגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת עבור כל בית. הוא מצויד במנוע חזק המסוגל להפיק עד 200 וואט של עוצמת שאיבה. זה הופך אותו לאידיאלי לניקוי שטיחים ורצפות קשות. יש לו גם מגוון אביזרים המקלים על ניקוי אזורים שקשה להגיע אליהם. אלה כוללים כלי חריץ, מברשת אבק, ומברשת שיער לחיות מחמד. ל-Roidmi F8 אילת יש גם מגוון תכונות אחרות שהופכות אותו לבחירה מצוינת עבור כל בית. הוא מצויד במסנן HEPA המסייע ללכוד אבק ואלרגנים, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור אלה עם אלרגיות או אסטמה. יש לו גם מגוון הגדרות המאפשרות לך להתאים את עוצמת היניקה ואת מהירות המנוע. זה מקל על התאמה אישית של חווית הניקוי כך שתתאים לצרכים שלך.

מחיר ה-Roidmi F8 אילת

ניתן להשיג את ה-Roidmi F8 אילת במגוון מחירים. מחיר השואב תלוי בתכונות ובאביזרים שתבחרו. הדגם הבסיסי של ה-Roidmi F8 אילת זמין בסביבות 1,500 ₪. דגם זה מצויד בתכונות הבסיסיות והאביזרים, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת למי שמחפש שואב אבק בסיסי. הדגמים המתקדמים יותר של ה-Roidmi F8 אילת זמינים בסביבות 2,500 ש"ח. דגמים אלו מצוידים בתכונות ואביזרים מתקדמים יותר, מה שהופך אותם לבחירה מצוינת עבור אלה הזקוקים לשואב אבק חזק ויעיל יותר.

טבלת מחירי Roidmi F8 אילת

דֶגֶם מחיר (ש"ח)
בסיסי 1,500
מִתקַדֵם 2,500

יתרונות ה-Roidmi F8 אילת

ה-Roidmi F8 אילת הוא בחירה מצוינת לכל בית. הוא קל משקל וקל לתמרון, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור אלה שצריכים לנקות את ביתם במהירות וביעילות. הוא מצויד גם במגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת עבור אלו עם אלרגיות או אסטמה. מסנן HEPA מסייע בלכידת אבק ואלרגנים, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור אלו הסובלים מאלרגיות או אסטמה. Roidmi F8 Eilat מצויד גם במגוון הגדרות המאפשרות לך להתאים את עוצמת היניקה ואת מהירות המנוע. זה מקל על התאמה אישית של חווית הניקוי כך שתתאים לצרכים שלך. ה-Roidmi F8 Eilat מצויד גם במגוון אביזרים המקלים על ניקוי אזורים שקשה להגיע אליהם. אלה כוללים כלי חריץ, מברשת אבק, ומברשת שיער לחיות מחמד. Roidmi F8 אילת הוא גם בחירה מצוינת עבור אלה שמחפשים שואב אבק אלחוטי חזק ויעיל. הוא מצויד במנוע חזק המסוגל להפיק עד 200 וואט של עוצמת שאיבה. זה הופך אותו לאידיאלי לניקוי שטיחים ורצפות קשות. בסך הכל, ה-Roidmi F8 אילת הוא בחירה מצוינת לכל בית. הוא קל משקל וקל לתמרון, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור אלה שצריכים לנקות את ביתם במהירות וביעילות. הוא מצויד גם במגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת עבור אלו עם אלרגיות או אסטמה. מגוון ההגדרות והאביזרים מקלים על התאמה אישית של חווית הניקוי כך שתתאים לצרכים שלך. Roidmi F8 Eilat זמין גם במגוון מחירים, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור כל תקציב.

דילוג לתוכן