דף הבית » מידע מקצועי » Samsung 8s מחיר באילת – מדריך מקיף

Samsung 8s מחיר באילת – מדריך מקיף

2023-06-04 11:41:00+02:00

היכרות עם Samsung 8s

Samsung 8s הוא אחד הסמארטפונים האחרונים של ענקית הטכנולוגיה הדרום קוריאנית, סמסונג. זהו מכשיר בינוני המציע איזון מצוין בין ביצועים ובמחיר סביר. יש לו צג Super AMOLED בגודל 6.4 אינץ' ברזולוציה של 1080 x 2340 פיקסלים. הוא מופעל על ידי מעבד Exynos 7885 ויש לו 4GB של זיכרון RAM ו-64GB של אחסון פנימי. יש לו גם מערך מצלמה כפולה מאחור עם עדשה ראשית של 16MP ועדשה משנית של 5MP. המכשיר פועל על Android 9.0 Pie ומופעל באמצעות סוללה של 3,500mAh.

איפה קונים את Samsung 8s באילת

אילת היא יעד תיירותי פופולרי בישראל, והיא גם ביתם של מספר חנויות המוכרות את ה-Samsung 8s. החנויות הפופולריות ביותר הן חנויות סמסונג הרשמיות, הממוקמות בקניון אילת ובמרכז העיר אילת. חנויות אלו מציעות את הדגמים העדכניים ביותר של Samsung 8s במחירים תחרותיים. בנוסף לחנויות הרשמיות של סמסונג, יש באילת גם מספר קמעונאים עצמאיים שמוכרים את ה-Samsung 8s. חנויות אלו מציעות את המכשיר במחירים מוזלים, אך חשוב לציין שאיכות המכשיר עשויה להיות לא טובה כמו החנויות הרשמיות.

מחירי Samsung 8s באילת

המחירים של ה-Samsung 8s באילת משתנים בהתאם לחנות ולדגם. החנויות הרשמיות של סמסונג מציעות את המכשיר במחיר התחלתי של 1,999 שקל, בעוד שהקמעונאים העצמאיים מציעים את המכשיר במחיר מוזל של 1,799 שקל. חשוב לציין כי המחירים של ה-Samsung 8s באילת עשויים להשתנות בהתאם לתקופת השנה ולזמינות המכשיר. בעונת שיא התיירות מחירי המכשיר עלולים להיות גבוהים יותר עקב הביקוש המוגבר.

סיכום

ה-Samsung 8s הוא מכשיר בינוני מעולה המציע איזון מצוין בין ביצועים ובמחיר סביר. ניתן להשיג אותו באילת במגוון חנויות, כולל החנויות הרשמיות של סמסונג וקמעונאים עצמאיים. מחירי המכשיר משתנים בהתאם לחנות ולדגם, אך החנויות הרשמיות של סמסונג מציעות את המכשיר במחיר התחלתי של 1,999 שקל. בסך הכל, ה-Samsung 8s הוא מכשיר מצוין למי שמחפש מכשיר בינוני המציע איזון מצוין בין ביצועים ובמחיר סביר. ניתן להשיג אותו באילת במגוון חנויות, ומחירי המכשיר משתנים בהתאם לחנות ולדגם.

שאלות נפוצות

ש: מה המחיר של סמסונג 8 באילת? ת: המחירים של ה-Samsung 8s באילת משתנים בהתאם לחנות ולדגם. החנויות הרשמיות של סמסונג מציעות את המכשיר במחיר התחלתי של 1,999 שקל, בעוד שהקמעונאים העצמאיים מציעים את המכשיר במחיר מוזל של 1,799 שקל. ש: איפה אני יכול לקנות את Samsung 8s באילת? ת: ה-Samsung 8s זמין באילת במגוון חנויות, כולל החנויות הרשמיות של סמסונג וקמעונאים עצמאיים.

דילוג לתוכן