דף הבית » מידע מקצועי » Samsung Galaxy S7 Edge Price באילת

Samsung Galaxy S7 Edge Price באילת

היכרות עם Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 Edge הוא אחד הסמארטפונים הפופולריים ביותר בשוק כיום. יש לו עיצוב מלוטש, חומרה רבת עוצמה ושלל תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש מכשיר מתקדם. ה-S7 Edge זמין במגוון צבעים וגדלים, ויש לו מגוון תכונות שמבליטים אותו מהמתחרים.

תכונות ומפרטים של Samsung Galaxy S7 Edge

ל-Samsung Galaxy S7 Edge יש מסך Super AMOLED בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציה של 1440 x 2560 פיקסלים. הוא מופעל על ידי מעבד Qualcomm Snapdragon 820 ו-4GB של זיכרון RAM. למכשיר יש גם 32GB של אחסון פנימי, שניתן להרחיב באמצעות כרטיס microSD. ל-S7 Edge מצלמה אחורית של 12MP ומצלמה קדמית של 5MP. יש לו גם סורק טביעות אצבע, מד דופק ודירוג IP68 לעמידות בפני אבק ומים.

Samsung Galaxy S7 Edge Price באילת

סמסונג גלקסי S7 Edge זמין באילת, ישראל, במגוון מחירים. ניתן לרכוש את המכשיר ממגוון קמעונאים, לרבות חנויות מקוונות וחנויות לבנים. המחירים יכולים לנוע בין כ-2,000 ש"ח ל-3,000 ש"ח, תלוי בקמעונאי ובמצב המכשיר.

קמעונאים מקוונים

ניתן לרכוש את Samsung Galaxy S7 Edge ממגוון קמעונאים מקוונים באילת, ישראל. המחירים יכולים לנוע בין כ-2,000 ש"ח ל-3,000 ש"ח, תלוי בקמעונאי ובמצב המכשיר. קמעונאים מקוונים כגון Amazon, eBay ו- AliExpress הם אפשרויות פופולריות לרכישת ה-S7 Edge.

חנויות לבנים

ניתן לרכוש את ה-Samsung Galaxy S7 Edge גם בחנויות לבנים באילת, ישראל. המחירים יכולים לנוע בסביבות 2,000 ש"ח ועד 3,000 ש"ח, תלוי בקמעונאי ובמצב המכשיר. בין חנויות הלבנים הפופולריות באילת ניתן למנות את סלקום, אורנג' וגולן טלקום.

סיכום

Samsung Galaxy S7 Edge הוא סמארטפון פופולרי שזמין באילת, ישראל. יש לו מגוון של תכונות ומפרטים שהופכים אותו לבחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש מכשיר מתקדם. המחירים יכולים לנוע בסביבות 2,000 ש"ח ועד 3,000 ש"ח, תלוי בקמעונאי ובמצב המכשיר. את ה-S7 Edge ניתן לרכוש ממגוון קמעונאים מקוונים וחנויות לבנים באילת.

דילוג לתוכן