דף הבית » מידע מקצועי » Suunto Eon Core Price באילת

Suunto Eon Core Price באילת

מהי Suunto Eon Core?

ה-Suunto Eon Core הוא מחשב צלילה המיועד לצוללנים פנאי וטכני. זהו מכשיר מותקן בפרק כף היד המספק מידע בזמן אמת על עומק צלילה, זמן ונתונים חשובים אחרים. ה-Eon Core הוא בחירה מצוינת עבור צוללנים שרוצים מחשב צלילה אמין וקל לשימוש. זוהי גם בחירה מצוינת למי שרוצה לשדרג ממחשב צלילה בסיסי.

תכונות של Suunto Eon Core

ל-Suunto Eon Core מגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת עבור צוללנים. יש לו תצוגה גדולה וקלה לקריאה המציגה את כל מידע הצלילה החשוב. יש לו גם מצפן מובנה ומצפן דיגיטלי עם פיצוי 3D. ל-Eon Core יש גם תכונה של החלפת גז המאפשרת לצוללנים לעבור בין עד שלוש תערובות גז שונות. יש לו גם מתכנן צלילה מובנה ויומן צלילה.

Suunto Eon Core Price באילת

ה-Suunto Eon Core זמין באילת, ישראל, במחיר של כ-3,000 ₪. מחיר זה כולל את מחשב הצלילה, כבל USB ורצועת יד. ה-Eon Core הוא בחירה מצוינת עבור צוללנים שרוצים מחשב צלילה אמין וקל לשימוש. זוהי גם בחירה מצוינת למי שרוצה לשדרג ממחשב צלילה בסיסי.

מה עוד מציעה הליבה של Suunto Eon?

ה-Suunto Eon Core מציע מגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת עבור צוללנים. יש לו תצוגה גדולה וקלה לקריאה המציגה את כל מידע הצלילה החשוב. יש לו גם מצפן מובנה ומצפן דיגיטלי עם פיצוי 3D. ל-Eon Core יש גם תכונה של החלפת גז המאפשרת לצוללנים לעבור בין עד שלוש תערובות גז שונות. יש לו גם מתכנן צלילה מובנה ויומן צלילה. ל-Eon Core יש גם מגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת עבור צוללנים טכניים. יש לו מחשבון דקומפרסיה מובנה שניתן להשתמש בו כדי לתכנן צלילות. יש לו גם תכונת ערבוב גז המאפשרת לצוללנים לערבב את תערובות הגז שלהם. ל-Eon Core יש גם מתכנן צלילה מובנה ויומן צלילה.

סיכום

ה-Suunto Eon Core הוא בחירה מצוינת עבור צוללנים שרוצים מחשב צלילה אמין וקל לשימוש. ניתן להשיג אותו באילת, ישראל, במחיר של בסביבות 3,000 ₪. ל-Eon Core מגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת עבור צוללנים פנאי וטכני. יש לו תצוגה גדולה וקלה לקריאה המציגה את כל מידע הצלילה החשוב. יש לו גם מצפן מובנה ומצפן דיגיטלי עם פיצוי 3D. ל-Eon Core יש גם תכונה של החלפת גז המאפשרת לצוללנים לעבור בין עד שלוש תערובות גז שונות. יש לו גם מתכנן צלילה מובנה ויומן צלילה. ה-Eon Core הוא בחירה מצוינת עבור צוללנים שרוצים מחשב צלילה אמין וקל לשימוש.

דילוג לתוכן