דף הבית » מוצרי אפל » Terminator: Dark Fate – צפה בשידור חי עם כתוביות מובנות

Terminator: Dark Fate – צפה בשידור חי עם כתוביות מובנות

Terminator: Dark Fate – צפה בשידור חי עם כתוביות מובנות Terminator: Dark Fate הוא סרט פעולה מדע בדיוני משנת 2019 בבימויו של טים מילר ובכיכובם של ארנולד שוורצנגר, לינדה המילטון, מקנזי דיוויס, נטליה רייס, גבריאל לונה ודייגו בונטה. זהו הפרק השישי בזיכיון של Terminator ומשמש כהמשך ישיר ל-The Terminator (1984) ול-Tterminator 2: Judgment Day (1991). Terminator: Dark Fate עוקבת אחר שרה קונור (לינדה המילטון) ובן אדם סייבורגי היבריד (מקנזי דייוויס). ) כשהם מגינים על נערה צעירה (נטליה רייס) מפני קטלנית נוזלית שהשתנה לאחרונה (גבריאל לונה). הסרט מציג גם את ארנולד שוורצנגר חוזר על תפקידו כ-Trminator המקורי. אם אתם מחפשים דרך לצפות ב-Terminator: Dark Fate בשידור חי עם כתוביות מובנות, יש לכם מזל. ישנם מספר שירותי סטרימינג המציעים את הסרט עם כתוביות במספר שפות.

שירותי סטרימינג עם כתוביות

שירותי הסטרימינג הפופולריים ביותר שמציעים Terminator: Dark Fate עם כתוביות מובנות הם Netflix, Hulu ו-Amazon Prime Video. נטפליקס מציעה את הסרט עם כתוביות באנגלית, ספרדית, צרפתית ופורטוגזית. Hulu מציעה את הסרט עם כתוביות באנגלית, ספרדית ופורטוגזית. Amazon Prime Video מציע את הסרט עם כתוביות באנגלית, ספרדית, צרפתית וגרמנית.

הורדת הסרט

אם אתה מעדיף להוריד את הסרט כדי לצפות במצב לא מקוון, אתה יכול לעשות זאת מ-iTunes, Google Play ו-Vudu. כל שלושת השירותים מציעים את הסרט עם כתוביות במספר שפות. iTunes מציעה את הסרט עם כתוביות באנגלית, ספרדית, צרפתית ופורטוגזית. Google Play מציעה את הסרט עם כתוביות באנגלית, ספרדית, צרפתית וגרמנית. Vudu מציעה את הסרט עם כתוביות באנגלית, ספרדית, צרפתית ופורטוגזית.

צופה בסרט ביוטיוב

אם אתם מעדיפים לצפות בסרט ביוטיוב, תוכלו לעשות זאת עם כתוביות מובנות. YouTube מציע את הסרט עם כתוביות באנגלית, ספרדית, צרפתית ופורטוגזית. כדי לצפות בסרט ביוטיוב, פשוט חפש את "Terminator: Dark Fate" ובחר את הסרט מתוצאות החיפוש. לאחר שבחרת את הסרט, לחץ על כפתור "CC" בפינה השמאלית התחתונה של נגן הווידאו כדי לאפשר כתוביות.

צפייה בסרט ב-DVD או Blu-ray

אם אתה מעדיף לצפות בסרט ב-DVD או Blu-ray, אתה יכול לעשות זאת עם כתוביות מובנות. גרסאות ה-DVD וה-Blu-ray של הסרט מציעות כתוביות באנגלית, ספרדית, צרפתית ופורטוגזית. לסיכום, Terminator: Dark Fate הוא סרט נהדר לצפייה ישירה עם כתוביות מובנות. בין אם תבחר להזרים אותו, להוריד אותו, לצפות בו ב-YouTube, או לצפות בו ב-DVD או Blu-ray, אתה יכול ליהנות מהסרט עם כתוביות במספר שפות. למידע נוסף על הסרט, מצא מידע נוסף ב-YouTube .

דילוג לתוכן