דף הבית » מוצרי אפל » Terminator: Dark Fate – צפו בשידור חי

Terminator: Dark Fate – צפו בשידור חי

Terminator: Dark Fate – צפו בשידור חי

Terminator: Dark Fate – צפו בשידור חי

מה זה Terminator: Dark Fate?

Terminator: Dark Fate הוא סרט פעולה מדע בדיוני אמריקאי משנת 2019 בבימויו של טים מילר ונכתב על ידי דיוויד גויר, ג'סטין רודס ובילי ריי מסיפור מאת ג'יימס קמרון, צ'ארלס ה. איגלי, ג'וש פרידמן, גויר ורודס. זהו הפרק השישי בזיכיון של Terminator והמשך ישיר ל-The Terminator (1984) ול-Tterminator 2: Judgment Day (1991), תוך התעלמות מהמשכים שיצאו לאחר הסרטים הללו. בסרט מככבים לינדה המילטון וארנולד שוורצנגר, אשר חוזרים על תפקידם כשרה קונור והמחסל, בהתאמה, ומככבים גם מקנזי דיוויס, נטליה רייס, גבריאל לונה ודייגו בונטה.

עלילה של Terminator: Dark Fate

הסרט עוקב אחר שרה קונור ובן אדם סייבורגי היברידי כשהם חוברים לשני טרמינטורים מסוג T-800 כדי להגן על נערה צעירה מפני קטלנית מתכת נוזלית חדשה ומשונה מהעתיד. במקסיקו סיטי, קטלנית מתכת נוזלית ששונה לאחרונה, ה-Rev דגם -9, מגיע מהעתיד להרוג עובד מפעל צעיר, דני ראמוס. שרה קונור, מלווה ב-T-800 Terminator "Carl", מגיעה להגן על דני ולהשמיד את Rev-9. עם זאת, ה-Rev-9 מוכיח שהוא חזק יותר מקארל ופוגע בו קשות.

שחקנים של Terminator: Dark Fate

בסרט מככבים לינדה המילטון וארנולד שוורצנגר, אשר חוזרים על תפקידם כשרה קונור והמחסל, בהתאמה, ומככבים גם מקנזי דיוויס, נטליה רייס, גבריאל לונה ודייגו בונטה.

השוואה מהירה

סרט מְנַהֵל סוֹפֵר ללהק
שליחות קטלנית: גורל אפל טים מילר דיוויד גויר, ג'סטין רודס ובילי ריי לינדה המילטון, ארנולד שוורצנגר, מקנזי דיוויס, נטליה רייס, גבריאל לונה ודייגו בונטה

איך לצפות ב-Terminator: Dark Fate בשידור חי

Terminator: Dark Fate זמין לצפייה ישירה בשירותי סטרימינג שונים, כמו Netflix, Hulu, Amazon Prime Video ועוד. אתה יכול גם לשכור או לקנות את הסרט בפלטפורמות דיגיטליות, כגון iTunes, Google Play ו-Vudu.

דעה אישית

מאוד נהניתי ב-Terminator: Dark Fate. זה היה סרט אקשן נהדר עם צוות שחקנים נהדר וסיפור מעניין. האפקטים המיוחדים היו ממש מרשימים וקטעי האקשן היו אינטנסיביים. אני בהחלט ממליץ עליו לכל מי שאוהד את הזיכיון של Terminator.

שאלות ותשובות

  • ש: האם Terminator: Dark Fate זמין ב-Blu-ray?
  • ת: כן, Terminator: Dark Fate זמין ב-Blu-ray.
  • ש: האם יש סרט המשך ל-Tterminator: Dark Fate?
  • ת: עדיין לא, אבל יש תוכניות לסרט המשך.
  • ש: מי כתב את התסריט של Terminator: Dark Fate?
  • ת: התסריט נכתב על ידי דיוויד גויר, ג'סטין רודס ובילי ריי.

Terminator: Dark Fate הוא סרט נהדר שבטוח ישמח את מעריצי הפרנצ'ייז. יש לו סיפור מעניין, אפקטים מיוחדים נהדרים וצוות שחקנים מרשים. הוא זמין לצפייה ישירה בשירותי סטרימינג שונים, כמו גם להשכרה או קנייה בפלטפורמות דיגיטליות. זה בהחלט שווה לבדוק אם אתה מעריץ של הזיכיון Terminator.

דילוג לתוכן