דף הבית » מוצרי אפל » Terminator Dark Fate Cinemas: כל מה שאתה צריך לדעת

Terminator Dark Fate Cinemas: כל מה שאתה צריך לדעת

Terminator Dark Fate Cinemas: כל מה שאתה צריך לדעת

Terminator Dark Fate: הפרק האחרון בזיכיון Terminator

Terminator Dark Fate הוא הפרק האחרון בזיכיון Terminator. זהו המשך ישיר לסרט שליחות קטלנית 2: יום הדין משנת 1991, וזהו הסרט השישי בסדרה. בסרט מככבים ארנולד שוורצנגר, לינדה המילטון, מקנזי דיוויס, נטליה רייס וגבריאל לונה. הוא בוים על ידי טים מילר והפיק ג'יימס קמרון, שגם כתב את הסיפור. Terminator Dark Fate עוקב אחר שרה קונור וקבוצה חדשה של גיבורים כשהם מנסים להגן על אישה צעירה מפני טרמינטור חדש ומתקדם. הסרט יצא לאקרנים בבתי הקולנוע ב-1 בנובמבר 2019. הוא זכה לביקורות חיוביות בדרך כלל מהמבקרים, והוא זכה להצלחה קופתית.

סיפורו של הגורל האפל של שליחות קטלנית

Terminator Dark Fate מתרחש במקסיקו סיטי בשנת 2020. שרה קונור וקבוצה חדשה של גיבורים מנסים להגן על אישה צעירה בשם דני ראמוס מפני קטלנית חדשה ומתקדמת. המחסל, המכונה Rev-9, נשלח מהעתיד להרוג את דני ומשפחתה. שרה ובנות בריתה חייבות להילחם נגד המחסל ואויב חדש ועוצמתי מהעתיד. הם חייבים גם להתמודד עם השדים הפנימיים שלהם כשהם נאבקים להגן על דני ולהציל את העתיד.

היכן לצפות בגורל האפל של שליחות קטלנית

Terminator Dark Fate זמין לצפייה בבתי קולנוע, ב-DVD ובשירותי סטרימינג. הסרט זמין להשכרה או רכישה באמזון, iTunes, Google Play ושירותי סטרימינג אחרים. זה זמין לצפייה גם בנטפליקס במדינות מסוימות.

שאלות ותשובות

מהי העלילה של Terminator Dark Fate?

העלילה של Terminator Dark Fate עוקבת אחר שרה קונור וקבוצה חדשה של גיבורים כשהם מנסים להגן על אישה צעירה בשם דני ראמוס מפני קטלנית חדשה ומתקדמת. המחסל, המכונה Rev-9, נשלח מהעתיד להרוג את דני ומשפחתה. שרה ובנות בריתה חייבות להילחם נגד המחסל ואויב חדש ועוצמתי מהעתיד.

מי מככב ב-Tterminator Dark Fate?

Terminator Dark Fate מככבים ארנולד שוורצנגר, לינדה המילטון, מקנזי דייוויס, נטליה רייס וגבריאל לונה. הוא בוים על ידי טים מילר והפיק ג'יימס קמרון, שגם כתב את הסיפור.

איפה אני יכול לראות את Terminator Dark Fate?

Terminator Dark Fate זמין לצפייה בבתי קולנוע, ב-DVD ובשירותי סטרימינג. הסרט זמין להשכרה או רכישה באמזון, iTunes, Google Play ושירותי סטרימינג אחרים. הוא זמין לצפייה גם בנטפליקס במדינות מסוימות. Terminator Dark Fate הוא סרט מרגש ועתיר אקשן שבטוח ישמח את מעריצי הזיכיון. זהו המשך ישיר לסרט שליחות קטלנית 2: יום הדין משנת 1991, וזהו הסרט השישי בסדרה. בסרט מככבים ארנולד שוורצנגר, לינדה המילטון, מקנזי דיוויס, נטליה רייס וגבריאל לונה. זה עוקב אחר שרה קונור וקבוצה חדשה של גיבורים כשהם מנסים להגן על אישה צעירה מפני קטלנית חדשה ומתקדמת. אם אתם מחפשים חווית סרט מרגשת, Terminator Dark Fate היא הבחירה המושלמת. למידע נוסף, בקר בוויקיפדיה למידע נוסף.

דילוג לתוכן