דף הבית » מוצרי אפל » Terminator Dark Fate Jude Cooley – מבט מקיף

Terminator Dark Fate Jude Cooley – מבט מקיף

Terminator Dark Fate Jude Cooley – מבט מקיף

Terminator Dark Fate סקירה כללית של ג'וד קולי

Terminator Dark Fate Jude Cooley הוא הפרק השישי בזיכיון Terminator, והראשון מאז Terminator Genisys מ-2015. בבימויו של טים מילר, בסרט מככבים ארנולד שוורצנגר, לינדה המילטון, מקנזי דייוויס, נטליה רייס, גבריאל לונה ודייגו בונטה. הסרט עוקב אחר שרה קונור וקבוצה חדשה של גיבורים כשהם מנסים להגן על אישה צעירה מפני קטלנית חדשה ומתקדמת.

תקציר עלילה

הגורל האפל של שליחות קטלנית ג'וד קולי עוקבת אחרי שרה קונור (לינדה המילטון) כשהיא חוברת לקבוצה חדשה של גיבורים כדי להגן על דני ראמוס (נטליה רייס) מפני קטלנית חדשה ומתקדמת (גבריאל לונה). המחסל, המכונה Rev-9, נשלח מהעתיד לסיים את דני ומשפחתה. שרה ובנות בריתה החדשות חייבות להילחם כדי להגן על דני ולמנוע מה-Rev-9 להשיג את משימתו. בדרך, עליהם להתעמת גם עם אויב בלתי צפוי מהעבר.

דמויות

הסרט כולל מגוון דמויות, ישנות וחדשות. ארנולד שוורצנגר חוזר בתור ה-T-800 האייקוני, סייבורג שנשלח מהעתיד כדי להגן על שרה קונור. לינדה המילטון חוזרת על תפקידה כשרה קונור, אישה בעלת רצון חזק שנחושה להגן על דני ראמוס. מקנזי דיוויס מגלמת את גרייס, חיילת מהעתיד שנשלחה להגן על דני. נטליה רייס מככבת בתפקיד דני ראמוס, אישה צעירה שמטרתה הייתה ה-Rev-9. גבריאל לונה מגלם את ה-Rev-9, טרמינטור חדש ומתקדם שנשלח מהעתיד לסיים את דני. דייגו בונטה מגלם את מיגל ראמוס, אחיו של דני.

ערכות נושא

Terminator Dark Fate Jude Cooley חוקר מגוון נושאים, כולל כוחה של המשפחה, חשיבות ההקרבה העצמית וההשלכות של הטכנולוגיה. הסרט גם בוחן את רעיון הגורל, וכיצד ניתן לשנותו על ידי הבחירות שאנו עושים.

קבלה

Terminator Dark Fate Jude Cooley קיבל ביקורות חיוביות בדרך כלל מהמבקרים. הסרט זכה לשבחים על קטעי הפעולה שלו, האפקטים החזותיים שלו והביצועים שלו, במיוחד אלה של לינדה המילטון ומקנזי דיוויס. הסרט זכה גם לשבחים על חקר הנושאים של משפחה, הקרבה עצמית וגורל.

סיכום

Terminator Dark Fate Jude Cooley הוא הפרק האחרון בזיכיון Terminator. הסרט עוקב אחר שרה קונור וקבוצה חדשה של גיבורים כשהם מנסים להגן על אישה צעירה מפני קטלנית חדשה ומתקדמת. הסרט כולל מגוון דמויות, ישנות וחדשות, וחוקר מגוון נושאים, כולל כוחה של המשפחה, חשיבות ההקרבה העצמית וההשלכות של הטכנולוגיה. הסרט זכה לביקורות חיוביות בדרך כלל מהמבקרים, וזכה לשבחים על קטעי האקשן שלו, האפקטים החזותיים והביצועים שלו.

דילוג לתוכן