דף הבית » מידע מקצועי » Titanic Escape Room אילת מחיר

Titanic Escape Room אילת מחיר

2023-05-21 10:55:00+02:00

מהו טיטאניק אסקייפ רום אילת?

Titanic Escape Room אילת הוא חווית חדר בריחה אינטראקטיבית וסוחפת הממוקמת בעיר היפהפיה אילת, ישראל. חדר בריחה זה מבוסס על הסרט המפורסם טיטאניק ונועד לאתגר ולשעשע שחקנים בכל הגילאים. מטרת המשחק היא לברוח מהחדר בתוך מסגרת הזמן המוקצבת. השחקנים חייבים לפתור חידות, למצוא רמזים ולהשתמש בשכלם כדי לצאת מהחדר.

למה אתה יכול לצפות מהחוויה?

חווית טיטאניק אסקייפ רום אילת נועדה להיות גם מאתגרת וגם מבדרת. השחקנים יהיו שקועים בסיפור הטיטאניק וחייבים להשתמש בשכלם כדי לפתור חידות ולמצוא רמזים כדי לפלס את דרכם החוצה מהחדר. הפאזלים נועדו להיות גם מאתגרים ומהנים, והאווירה מתוכננת להיות מרגשת וגם סוחפת.

הפאזלים

הפאזלים בחדר בריחה טיטאניק אילת נועדו להיות מאתגרים ומהנים כאחד. השחקנים יצטרכו להשתמש בשכלם כדי לפתור חידות, למצוא רמזים ולצאת מהחדר. הפאזלים נועדו להיות גם מאתגרים וגם משעשעים, והאווירה מתוכננת להיות גם מרגשת וגם סוחפת.

האטמוספירה

האווירה בחדר בריחה טיטאניק אילת מעוצבת להיות מרגשת וסוחפת כאחד. החדר מעוצב להיות גם מאתגר וגם משעשע, והאווירה מתוכננת להיות גם מרגשת וגם סוחפת. השחקנים יהיו שקועים בסיפור הטיטאניק וחייבים להשתמש בשכלם כדי לפתור חידות ולמצוא רמזים כדי לפלס את דרכם החוצה מהחדר.

המחיר

מחיר חווית טיטאניק אסקייפ רום אילת 80 שקל לאדם. מחיר זה כולל את דמי הכניסה, הפאזלים והאווירה. המחיר כולל גם משקה וחטיף חינם.

היתרונות

חווית טיטאניק אסקייפ רום אילת היא דרך מצוינת לאתגר את עצמך וליהנות. הפאזלים נועדו להיות גם מאתגרים וגם משעשעים, והאווירה מתוכננת להיות גם מרגשת וגם סוחפת. החוויה היא גם דרך מצוינת ליצור קשר עם חברים ובני משפחה, כמו גם ללמוד על הסיפור של הטיטאניק.

סיכום

חווית טיטאניק אסקייפ רום אילת היא דרך מצוינת לאתגר את עצמך וליהנות. הפאזלים נועדו להיות גם מאתגרים וגם משעשעים, והאווירה מתוכננת להיות גם מרגשת וגם סוחפת. החוויה היא גם דרך מצוינת ליצור קשר עם חברים ובני משפחה, כמו גם ללמוד על הסיפור של הטיטאניק. מחיר החוויה 80 שקלים לאדם, הכולל את דמי הכניסה, הפאזלים והאווירה. המחיר כולל גם משקה וחטיף חינם.

מחיר כלול
80 שקל עלות כניסה, פאזלים, אווירה, שתייה וחטיף חינם

בסך הכל, חווית Titanic Escape Room אילת היא דרך מצוינת לאתגר את עצמך וליהנות. הפאזלים נועדו להיות גם מאתגרים וגם משעשעים, והאווירה מתוכננת להיות גם מרגשת וגם סוחפת. החוויה היא גם דרך מצוינת ליצור קשר עם חברים ובני משפחה, כמו גם ללמוד על הסיפור של הטיטאניק. מחיר החוויה 80 שקלים לאדם, הכולל את דמי הכניסה, הפאזלים והאווירה. המחיר כולל גם משקה וחטיף חינם. אז אם אתם מחפשים חווית חדר בריחה מהנה ומאתגרת, חדר בריחה טיטאניק אילת הוא הבחירה המושלמת.

דילוג לתוכן