דף הבית » מידע מקצועי » V11 Absolute Eilat Price

V11 Absolute Eilat Price

מה זה V11 Absolute Eilat?

V11 Absolute Eilat הוא מלון מפואר הממוקם בלב העיר. זהו מלון חמישה כוכבים המציע מגוון רחב של שירותים ושירותים לאורחיו. המלון ממוקם קרוב לחוף ומציע נופים מדהימים של הים האדום. הוא גם קרוב לאטרקציות ומרכזי הקניות של העיר. המלון מעוצב בסגנון מודרני ומסוגנן ומציע מגוון חדרים וסוויטות.

שירותים ושירותים

V11 Absolute Eilat מציעה מגוון רחב של שירותים ושירותים לאורחיה. במלון מסעדה, בר, ספא, מרכז כושר ובריכת שחייה. המסעדה מגישה מגוון מנות בינלאומיות ומקומיות. הבר מציע מבחר של משקאות וקוקטיילים. הספא מציע מגוון של טיפולים ועיסויים. מרכז הכושר כולל מגוון ציוד וחוגים. בריכת השחייה מחוממת וכוללת ג'קוזי.

V11 אבסולוט אילת מחירים

V11 Absolute Eilat מציע מגוון חדרים וסוויטות במחירים שונים. המחירים משתנים בהתאם לסוג החדר ולזמן השנה. המחירים מפורטים בשקלים.

חדרי סטנדרט

החדרים הסטנדרטיים מתומחרים בממוצע של 800 ₪ ללילה. החדרים מצוידים בחדר רחצה פרטי, מיזוג אוויר וטלוויזיה בעלת מסך שטוח.

חדרי דלוקס

חדרי הדלוקס מתומחרים בממוצע של 1,200 ₪ ללילה. החדרים מצוידים בחדר רחצה פרטי, מיזוג אוויר וטלוויזיה בעלת מסך שטוח. החדרים כוללים גם מרפסת עם נוף לים האדום.

סוויטות

מחיר הסוויטות עומד על 2,000 ₪ בממוצע ללילה. הסוויטות מצוידות בחדר רחצה פרטי, מיזוג אוויר וטלוויזיה בעלת מסך שטוח. לסוויטות יש גם מרפסת עם נוף לים האדום.

חדרי משפחה

חדרי המשפחה מתומחרים בממוצע של ₪1,500 ללילה. החדרים מצוידים בחדר רחצה פרטי, מיזוג אוויר וטלוויזיה בעלת מסך שטוח. החדרים כוללים גם מרפסת עם נוף לים האדום.

V11 אבסולוט אילת הנחות

V11 Absolute Eilat מציע הנחות לקבוצות מסוימות של אנשים. ההנחות זמינות לסטודנטים, קשישים ואנשי צבא. ההנחות משתנות בהתאם לסוג החדר ולזמן השנה.

V11 Absolute Eilat ביקורות

V11 Absolute Eilat זכה לביקורות חיוביות מאורחיה. האורחים שיבחו את המלון על עיצובו המודרני, החדרים הנוחים והצוות הידידותי. האורחים גם שיבחו את המלון על מיקומו המצוין והנופים המדהימים של הים האדום.

סיכום

V11 Absolute Eilat הוא מלון מפואר הממוקם בלב העיר. המלון מציע מגוון רחב של שירותים ושירותים לאורחיו. המלון מעוצב בסגנון מודרני ומסוגנן ומציע מגוון חדרים וסוויטות. המחירים משתנים בהתאם לסוג החדר ולזמן השנה. המלון מציע גם הנחות לקבוצות מסוימות של אנשים. המלון זכה לביקורות חיוביות מאורחיו. למידע נוסף על V11 Absolute Eilat, בקר בוויקיפדיה .

דילוג לתוכן