דף הבית » מידע מקצועי » Xiaomi Mi 6 אילת מחיר – קבל את העסקה הטובה ביותר

Xiaomi Mi 6 אילת מחיר – קבל את העסקה הטובה ביותר

2023-06-08 13:47:00+02:00

Xiaomi Mi 6 – מכשיר הדגל האחרון

ה-Xiaomi Mi 6 הוא מכשיר הדגל האחרון של ענקית הטכנולוגיה הסינית. זהו היורש של ה-Mi 5 הפופולרי ומגיע עם מגוון תכונות מרגשות. למכשיר מסך בגודל 5.15 אינץ' ברזולוציה של 1080 על 1920 פיקסלים. הוא מופעל על ידי מעבד Qualcomm Snapdragon 835 ומגיע עם 6GB של זיכרון RAM ו-64GB של אחסון פנימי. המכשיר כולל גם מערך מצלמה כפולה מאחור, עם חיישן ראשי של 12MP וחיישן משני של 4MP. המכשיר פועל על אנדרואיד 7.1.1 נוגט ומופעל באמצעות סוללה של 3,350mAh.

Xiaomi Mi 6 אילת מחיר

את ה-Xiaomi Mi 6 ניתן להשיג באילת במחיר של 2,499 שקל. זה אותו מחיר לזה שהמכשיר זמין עבורו בשאר חלקי הארץ. המכשיר זמין במגוון צבעים, כולל שחור, לבן, כחול וזהב. הוא זמין גם במגוון אפשרויות אחסון, כולל 64GB ו-128GB.

היכן להשיג את העסקה הטובה ביותר

אם אתם מחפשים את העסקה הטובה ביותר על ה-Xiaomi Mi 6 באילת, כדאי לכם לבדוק את החנויות המקוונות. ישנן מספר חנויות מקוונות המציעות את המכשיר במחירים מוזלים. אתה יכול גם למצוא מבצעים על המכשיר מקמעונאים מקומיים. חשוב להשוות את מחירי המכשיר מקמעונאים שונים לפני ביצוע רכישה.

חנויות אונליין

ישנן מספר חנויות מקוונות המציעות את ה-Xiaomi Mi 6 במחירים מוזלים. תוכלו למצוא את המכשיר במחיר מוזל בחנויות כמו אמזון, איביי, ואליאקספרס. כמו כן, תוכלו למצוא מבצעים במכשיר של קמעונאים מקומיים כמו Giga Store וסלקום.

קמעונאים מקומיים

אם אתם מחפשים את העסקה הטובה ביותר עבור ה-Xiaomi Mi 6 באילת, כדאי לכם לבדוק את הקמעונאים המקומיים. ישנם מספר קמעונאים מקומיים המציעים את המכשיר במחירים מוזלים. תוכלו למצוא את המכשיר במחיר מוזל מחנויות כמו גיגה סטור וסלקום.

אביזרים ל-Xiaomi Mi 6

אם אתה מחפש להפיק את המרב מה-Xiaomi Mi 6 שלך, אז אתה צריך לשקול השקעה באביזרים מסוימים. ישנם מספר אביזרים זמינים למכשיר, כגון נרתיקים, כיסויים ומגני מסך. אתה יכול למצוא את האביזרים האלה במחיר מוזל בחנויות מקוונות כמו אמזון, איביי ואליאקספרס.

סיכום

ה-Xiaomi Mi 6 הוא מכשיר מעולה וזמין באילת במחיר של 2,499 שקל. ניתן למצוא את המכשיר במחיר מוזל בחנויות מקוונות כמו אמזון, איביי ואליאקספרס. כמו כן, תוכלו למצוא מבצעים במכשיר של קמעונאים מקומיים כמו Giga Store וסלקום. אם אתה מחפש להפיק את המרב מה-Xiaomi Mi 6 שלך, אז אתה צריך לשקול השקעה באביזרים מסוימים.

דילוג לתוכן