דף הבית » מידע מקצועי » Xiaomi Mi Max 3 מחיר באילת

Xiaomi Mi Max 3 מחיר באילת

Xiaomi Mi Max 3 מחיר באילת

ה-Xiaomi Mi Max 3 הוא אחד הסמארטפונים הפופולריים ביותר בשוק כיום. זוהי בחירה מצוינת למי שמחפש מכשיר חזק עם תצוגה גדולה ושפע של תכונות. ה-Mi Max 3 זמין באילת, והמחיר תחרותי מאוד. ה-Mi Max 3 הוא מכשיר גדול עם תצוגה בגודל 6.9 אינץ'. יש לו רזולוציה של 1080 x 2160 פיקסלים והוא מופעל על ידי מעבד Qualcomm Snapdragon 636. למכשיר יש גם 4GB של זיכרון RAM ו-64GB של אחסון פנימי. המכשיר פועל על אנדרואיד 8.1 אוראו ומופעל על ידי סוללה של 5,500mAh. ל-Mi Max 3 יש מערך מצלמה אחורית כפולה עם חיישן ראשי של 12MP וחיישן משני של 5MP. למכשיר יש גם מצלמה קדמית של 5MP לצילום סלפי. למכשיר יש גם סורק טביעות אצבע לתוספת אבטחה. Mi Max 3 הוא מכשיר מעולה למי שמחפש מכשיר חזק עם תצוגה גדולה. ניתן להשיג את המכשיר באילת במחיר תחרותי במיוחד. המכשיר זמין במגוון צבעים, כולל שחור, זהב וכסף.

מאפיינים ומפרטים של ה-Xiaomi Mi Max 3

ה-Xiaomi Mi Max 3 הוא מכשיר חזק עם שפע של תכונות ומפרטים. למכשיר מסך בגודל 6.9 אינץ' ברזולוציה של 1080 על 2160 פיקסלים. המכשיר מופעל על ידי מעבד Qualcomm Snapdragon 636 ויש לו 4GB RAM ו-64GB של אחסון פנימי. המכשיר פועל על אנדרואיד 8.1 אוראו ומופעל על ידי סוללה של 5,500mAh. ל-Mi Max 3 יש מערך מצלמה אחורית כפולה עם חיישן ראשי של 12MP וחיישן משני של 5MP. למכשיר יש גם מצלמה קדמית של 5MP לצילום סלפי. למכשיר יש גם סורק טביעות אצבע לתוספת אבטחה. Mi Max 3 הוא מכשיר מעולה למי שמחפש מכשיר חזק עם תצוגה גדולה. המכשיר זמין במגוון צבעים, כולל שחור, זהב וכסף.

מחיר ה-Xiaomi Mi Max 3 באילת

ה-Xiaomi Mi Max 3 זמין באילת במחיר תחרותי במיוחד. המכשיר זמין במגוון צבעים, כולל שחור, זהב וכסף. המכשיר זמין לרכישה במחיר של 1,499 שקל.

איפה אפשר לקנות את ה-Xiaomi Mi Max 3 באילת

ה-Xiaomi Mi Max 3 זמין לרכישה באילת במגוון חנויות. המכשיר זמין בקמעונאים גדולים כמו Media Markt, Best Buy ואמזון. המכשיר זמין גם בחנויות מקוונות כמו AliExpress ו-GearBest. ה-Xiaomi Mi Max 3 הוא מכשיר מעולה למי שמחפש מכשיר חזק עם תצוגה גדולה. ניתן להשיג את המכשיר באילת במחיר תחרותי במיוחד. המכשיר זמין במגוון צבעים, כולל שחור, זהב וכסף. למידע נוסף על ה-Xiaomi Mi Max 3, עיין בסרטון YouTube זה.

דילוג לתוכן