דף הבית » מוצרי אפל » Apple iPhone XS: מחיר, תכונות וזמינות בעיר אילת

Apple iPhone XS: מחיר, תכונות וזמינות בעיר אילת

Apple iPhone XS: מחיר, תכונות וזמינות בעיר אילת

Apple iPhone XS: סקירה כללית

ה-Apple iPhone XS הוא סמארטפון הדגל האחרון מבית אפל. זהו היורש של ה-iPhone X ומגיע עם שורה של תכונות ושיפורים חדשים. לאייפון XS יש מסך Super Retina OLED בגודל 5.8 אינץ' ברזולוציה של 2436 x 1125 פיקסלים. הוא מופעל על ידי שבב A12 Bionic, שהוא השבב החזק ביותר שאי פעם נעשה בו שימוש בסמארטפון. המכשיר כולל גם מערכת מצלמה כפולה של 12MP עם הקלטת וידאו כפולה של OIS ו-4K. הוא גם עמיד בפני אבק ומים בתקן IP68 ומגיע עם טכנולוגיית זיהוי פנים של Face ID.

Apple iPhone XS: תכונות

ה-Apple iPhone XS מגיע עם מגוון תכונות שהופכות אותו למכשיר נהדר עבור אלה שמחפשים סמארטפון חזק ועמוס בתכונות. המכשיר מופעל על ידי שבב A12 Bionic, שהוא השבב החזק ביותר שאי פעם נעשה בו שימוש בסמארטפון. הוא מצויד גם במערכת מצלמה כפולה של 12MP עם OIS כפול וצילום וידאו 4K. המכשיר כולל גם מסך Super Retina OLED בגודל 5.8 אינץ' ברזולוציה של 2436 על 1125 פיקסלים. הוא גם עמיד בפני אבק ומים בתקן IP68 ומגיע עם טכנולוגיית זיהוי פנים של Face ID. המכשיר מגיע גם עם מגוון תכונות אחרות כגון טעינה אלחוטית, Apple Pay ועוד מגוון תכונות. זה גם תואם למגוון אביזרים כמו AirPods ו-Apple Pencil.

לְעַצֵב

ל-Apple iPhone XS עיצוב מלוטש ומודרני. יש לו מסך Super Retina OLED בגודל 5.8 אינץ' ברזולוציה של 2436 x 1125 פיקסלים. המכשיר גם עמיד בפני אבק ומים בתקן IP68 ומגיע עם טכנולוגיית זיהוי פנים של Face ID. המכשיר כולל גם מערכת מצלמה כפולה של 12MP עם הקלטת וידאו כפולה של OIS ו-4K.

ביצועים

ה-Apple iPhone XS מופעל על ידי שבב A12 Bionic, שהוא השבב החזק ביותר שאי פעם נעשה בו שימוש בסמארטפון. המכשיר מצויד גם במגוון תכונות כמו טעינה אלחוטית, Apple Pay ועוד מגוון תכונות. המכשיר גם תואם למגוון אביזרים כמו ה-AirPods ו-Apple Pencil.

חיי סוללה

ל-Apple iPhone XS חיי סוללה של עד 12 שעות של שימוש באינטרנט, 14 שעות של השמעת וידאו ועד 40 שעות של השמעת אודיו. המכשיר תומך גם בטעינה אלחוטית ובטעינה מהירה.

מחיר וזמינות

ה-Apple iPhone XS זמין בעיר אילת במחיר של כ-999 דולר. המכשיר זמין ממגוון קמעונאים וספקים בעיר.

סיכום

ה-Apple iPhone XS הוא סמארטפון הדגל האחרון מבית אפל. זהו מכשיר חזק ועמוס בתכונות המגיע עם מגוון תכונות כגון שבב A12 Bionic, מערכת מצלמה כפולה של 12MP, טעינה אלחוטית, Apple Pay ועוד מגוון תכונות. המכשיר זמין בעיר אילת במחיר של בסביבות 999$ וזמין אצל מגוון קמעונאים ומובילים בעיר.

דילוג לתוכן