דף הבית » מוצרי אפל » Intel Xeon E5 Apple Mac Pro MD878HB A Tower Apple

Intel Xeon E5 Apple Mac Pro MD878HB A Tower Apple

Intel Xeon E5 Apple Mac Pro MD878HB A Tower Apple

Intel Xeon E5 Apple Mac Pro MD878HB A Tower Apple

Intel Xeon E5 Apple Mac Pro MD878HB A Tower Apple היא תחנת עבודה רבת עוצמה שנועדה לענות על הצרכים של אנשי מקצוע הדורשים מחשוב בעל ביצועים גבוהים. תחנת עבודה זו מופעלת על ידי מעבד Intel Xeon E5, אשר תוכנן לספק ביצועים ואמינות מקסימליים. ה-Mac Pro MD878HB A Tower Apple כולל גם מגוון תכונות מתקדמות, כולל קיבולת אחסון גדולה, יציאות מרובות ומגוון אפשרויות הרחבה.

תכונות ומפרטים

ה-Intel Xeon E5 Apple Mac Pro MD878HB A Tower Apple מצויד במעבד Intel Xeon E5 חזק, אשר נועד לספק ביצועים ואמינות מקסימליים. המעבד שעון על 2.4GHz ומסוגל להתמודד עם מספר משימות בו זמנית. ה-Mac Pro MD878HB A Tower Apple כולל גם קיבולת אחסון גדולה של עד 1TB, שהוא אידיאלי לאחסון כמויות גדולות של נתונים. בנוסף, תחנת העבודה מצוידת במספר יציאות, כולל ארבע יציאות USB 3.0, שתי יציאות Thunderbolt 2 ויציאת HDMI אחת. ה-Mac Pro MD878HB A Tower Apple כולל גם מגוון אפשרויות הרחבה, כולל שני חריצי PCIe, ארבע יציאות SATA, וחריץ M.2 אחד. בנוסף, תחנת העבודה מצוידת במגוון תכונות מתקדמות, כולל תמיכה בעד 64GB של זיכרון RAM, תמיכה בעד ארבעה צגים ותמיכה בעד ארבעה GPUs.

ביצועים

Intel Xeon E5 Apple Mac Pro MD878HB A Tower Apple תוכנן לספק ביצועים ואמינות מקסימליים. המעבד שעון על 2.4GHz ומסוגל להתמודד עם מספר משימות בו זמנית. בנוסף, תחנת העבודה מצוידת במגוון תכונות מתקדמות, לרבות תמיכה בעד 64GB של זיכרון RAM, תמיכה בעד ארבעה צגים ותמיכה בעד ארבעה GPUs. ה-Mac Pro MD878HB A Tower Apple תוכנן גם הוא לספק מעולה ביצועים מבחינת גרפיקה. תחנת העבודה מצוידת בכרטיס גרפי AMD Radeon Pro 580X, המסוגל לספק תמונות ויזואליות חלקות ומפורטות. בנוסף, תחנת העבודה מסוגלת לתמוך בעד ארבעה צגים, מה שמאפשר למשתמשים לבצע ריבוי משימות ולעבוד על מספר פרויקטים בו זמנית.

קישוריות

Intel Xeon E5 Apple Mac Pro MD878HB A Tower Apple מצויד במגוון אפשרויות קישוריות, כולל ארבע יציאות USB 3.0, שתי יציאות Thunderbolt 2 ויציאת HDMI אחת. בנוסף, תחנת העבודה מצוידת במגוון אפשרויות הרחבה, כולל שני חריצי PCIe, ארבע יציאות SATA וחריץ M.2 אחד.

מחיר

Intel Xeon E5 Apple Mac Pro MD878HB A Tower Apple זמין לרכישה במחיר של $3,999.

השוואה מהירה

תכונה Intel Xeon E5 Apple Mac Pro MD878HB A Tower Apple
מעבד Intel Xeon E5, 2.4GHz
נפח אחסון עד 1TB
נמלים 4 USB 3.0, 2 Thunderbolt 2, 1 HDMI
אפשרויות הרחבה 2 חריצי PCIe, 4 יציאות SATA, חריץ M.2 אחד
כרטיס מסך AMD Radeon Pro 580X
מחיר 3,999 דולר

סיכום

Intel Xeon E5 Apple Mac Pro MD878HB A Tower Apple היא תחנת עבודה רבת עוצמה שנועדה לענות על הצרכים של אנשי מקצוע הדורשים מחשוב בעל ביצועים גבוהים. תחנת עבודה זו מופעלת על ידי מעבד Intel Xeon E5, אשר תוכנן לספק ביצועים ואמינות מקסימליים. ה-Mac Pro MD878HB A Tower Apple כולל גם מגוון תכונות מתקדמות, כולל קיבולת אחסון גדולה, יציאות מרובות ומגוון אפשרויות הרחבה. בנוסף, תחנת העבודה מצוידת בכרטיס גרפי AMD Radeon Pro 580X, המסוגל לספק תמונות ויזואליות חלקות ומפורטות. Intel Xeon E5 Apple Mac Pro MD878HB A Tower Apple זמין לרכישה במחיר של $3,999.

דילוג לתוכן