דף הבית » מוצרי אפל » Apple Watch מחובר כדי למצוא את האייפון שלי פרוץ

Apple Watch מחובר כדי למצוא את האייפון שלי פרוץ

Apple Watch מחובר כדי למצוא את האייפון שלי פרוץ

Apple Watch מחובר כדי למצוא את האייפון שלי פרוץ

Apple Watch הוא שעון חכם פופולרי שמחובר לאייפון. הוא משמש למעקב אחר כושר, קבלת התראות ועוד. לאחרונה, התגלה שניתן לפרוץ ל-Apple Watch המחובר ל- Find My iPhone. המשמעות היא שהאקרים יכולים לגשת למידע האישי שלך, כולל אנשי קשר, הודעות ותמונות. במאמר זה, נדון כיצד ניתן לפרוץ את Apple Watch המחובר ל- Find My iPhone וכיצד להגן על עצמך מפני זה.

מה זה Find My iPhone?

Find My iPhone היא תכונה הכלולה ב-Apple Watch. זה מאפשר למשתמשים לאתר את האייפון שלהם אם הוא אבד או נגנב. זה גם מאפשר למשתמשים לנעול ולמחוק מרחוק את האייפון שלהם אם הוא אבד או נגנב.

כיצד ניתן לפרוץ את Apple Watch כדי למצוא את האייפון שלי?

ניתן לפרוץ את Apple Watch המחובר ל- Find My iPhone בכמה דרכים. האקרים יכולים להשתמש בטכניקה הנקראת "כוח גס" כדי לנחש את הסיסמה של המשתמש. הם יכולים גם להשתמש בטכניקה הנקראת "אדם-באמצע" כדי ליירט את הנתונים של המשתמש. בנוסף, האקרים יכולים להשתמש בתוכנה זדונית כדי לקבל גישה למכשיר של המשתמש.

כיצד להגן על עצמך מפני Apple Watch המחובר למצוא פריצה לאייפון שלי

ישנם מספר צעדים שתוכל לנקוט כדי להגן על עצמך מפני Apple Watch המחובר לפריצה של Find My iPhone. הצעד הראשון הוא להשתמש בסיסמה חזקה. ודא שהסיסמה שלך היא באורך של לפחות 8 תווים ומכילה שילוב של אותיות, מספרים וסמלים. בנוסף, עליך להפעיל אימות דו-שלבי ב-Apple Watch שלך. זה ידרוש ממך להזין קוד שנשלח לטלפון או לכתובת הדוא"ל שלך בעת הכניסה. עליך להיות מודע גם להונאות דיוג. הונאות דיוג הן הודעות דוא"ל או הודעות שנראות ממקור לגיטימי אבל הן למעשה מהאקר. אם אתה מקבל אימייל או הודעה המבקשים את המידע האישי שלך, אל תגיב. במקום זאת, מחק את ההודעה ודווח עליה לאפל. לבסוף, עליך להיות מודע לתוכנות זדוניות. תוכנה זדונית היא תוכנה זדונית שניתן להשתמש בה כדי לקבל גישה למכשיר שלך. כדי להגן על עצמך מפני תוכנות זדוניות, ודא שאתה מוריד רק אפליקציות מ-App Store ומבקר רק באתרים מאובטחים.

סיכום

ניתן לפרוץ את Apple Watch המחובר ל- Find My iPhone. כדי להגן על עצמך מפני פריצה, הקפד להשתמש בסיסמה חזקה, להפעיל אימות דו-גורמי, להיות מודע להונאות דיוג, ולהיות מודע לתוכנות זדוניות. על ידי ביצוע השלבים הבאים, תוכל להגן על עצמך מפני Apple Watch המחובר לפריצה Find My iPhone. למידע נוסף, בקר בוויקיפדיה .

דילוג לתוכן