דף הבית » מידע מקצועי » Top 94 אילת פארק אתגרים מחיר

Top 94 אילת פארק אתגרים מחיר

2023-05-21 21:29:00+02:00

סקירה של פארק האתגרים Top 94 אילת

פארק האתגרים טופ 94 אילת ממוקם בעיר היפה אילת, ישראל. זהו מקום נהדר לבלות בו יום עם המשפחה והחברים, ומציע מגוון רחב של פעילויות ואטרקציות. הפארק מחולק לארבעה אזורים עיקריים: אזור ההרפתקאות, אזור המים, אזור הכיף ואזור הילדים. לכל אזור אטרקציות ופעילויות ייחודיות משלו, והפארק מציע גם מגוון אפשרויות לאוכל ושתייה. אזור ההרפתקאות הוא האזור הגדול ביותר בפארק ומציע מגוון פעילויות ואטרקציות. יש קווי רוכסן, קירות טיפוס וטרמפולינה בנג'י. אזור המים כולל בריכת גלים, נהר עצל ומגוון מגלשות. ל-Fun Zone יש מגוון רכיבות, כולל רכבת הרים, מכוניות פגוש וגלגל ענק. אזור הילדים מיועד לילדים צעירים יותר וכולל מגוון רכיבות, משחקים ופעילויות.

מחירים בפארק האתגרים טופ 94 אילת

המחירים בפארק האתגרים טופ 94 אילת משתנים בהתאם לסוג הכרטיס הנרכש. הפארק מציע מגוון אפשרויות לכרטיסים, לרבות כרטיסים ליום אחד, כרטיסים למספר ימים וכרטיסים עונתיים.

כרטיסים ליום אחד

כרטיסים ליום בודד זמינים לרכישה במשרד הכרטיסים של הפארק. המחירים לכרטיסים ליום אחד הם כדלקמן:

סוג כרטיס מחיר (ש"ח)
מְבוּגָר 99
ילד (גילאי 3-12) 79
קשישים (גילאי 65+) 79

כרטיסים ליום אחד כוללים גישה לכל ארבעת אזורי הפארק.

כרטיסים לרב ימים

כרטיסים למספר ימים זמינים לרכישה במשרד הכרטיסים של הפארק. המחירים לכרטיסים למספר ימים הם כדלקמן:

סוג כרטיס מחיר (ש"ח)
כרטיס ליומיים 179
כרטיס ל-3 ימים 249
כרטיס ל-4 ימים 299

כרטיסים למספר ימים כוללים גישה לכל ארבעת אזורי הפארק.

מעברי עונה

כרטיסי עונה זמינים לרכישה במשרד הכרטיסים של הפארק. המחירים עבור כרטיסי עונה הם כדלקמן:

סוג כרטיס מחיר (ש"ח)
מְבוּגָר 399
ילד (גילאי 3-12) 299
קשישים (גילאי 65+) 299

כרטיסי עונתי כוללים גישה לכל ארבעת אזורי הפארק.

שירותים ושירותים נוספים

בנוסף לאטרקציות והפעילויות המוצעות בפארק האתגרים טופ 94 אילת, הפארק מציע גם מגוון שירותים ושירותים נוספים. אלה כוללים מגוון אפשרויות מזון ומשקאות, כמו גם חנות מתנות ומגוון של מזכרות. הפארק מציע גם מגוון אירועים ופעילויות מיוחדות במהלך השנה. אלה כוללים אירועי חג מיוחדים, הופעות מוזיקה חיה ומגוון פעילויות אחרות. פארק האתגרים טופ 94 אילת הוא מקום נהדר לבלות בו יום עם המשפחה והחברים. הפארק מציע מגוון אטרקציות ופעילויות, כמו גם מגוון אפשרויות אוכל ושתייה. מחירי הכרטיסים משתנים בהתאם לסוג הכרטיס הנרכש, והפארק מציע גם מגוון שירותים ושירותים נוספים. בין אם אתם מחפשים יום כיף עם המשפחה או הרפתקה מרגשת, פארק האתגרים Top 94 אילת הוא המקום המושלם ללכת אליו.

דילוג לתוכן