דף הבית » מידע מקצועי » Nightmar אילת מחיר כניסה

Nightmar אילת מחיר כניסה

2023-04-30 01:45:00+02:00

מה זה Nightmar Eilat?

Nightmar Eilat הוא פארק שעשועים הממוקם בעיר אילת, ישראל. זוהי אחת האטרקציות הפופולריות ביותר באזור, והיא ידועה ברכיבות והאטרקציות המרגשות שלה. הפארק כולל מגוון רכבות הרים, מגלשות מים ופעילויות מרגשות אחרות. יש בו גם מגוון מסעדות וחנויות, מה שהופך אותו למקום נהדר לבלות בו את היום.

נייטמר אילת מחירי כניסה

Nightmar Eilat מציעה מגוון מחירי כניסה, בהתאם לסוג הכרטיס הנרכש. המחירים נעים בין 20 ש"ח לכרטיס ליום בודד ועד 150 ש"ח לכרטיס עונתי. המחירים משתנים גם בהתאם לגיל המבקר, עם הנחות לילדים ולקשישים.

הנחות ומבצעים מיוחדים

נייטמר אילת מציעה מגוון הנחות ומבצעים לאורך כל השנה. אלה כוללים הנחות לקבוצות, אנשי צבא וסטודנטים. בנוסף, הפארק מציע מבצעים והנחות מיוחדות בתקופות מסוימות של השנה. לדוגמה, בחודשי הקיץ, הפארק מציע הנחות על כרטיסים הנרכשים באינטרנט.

עמלות נוספות

בנוסף למחירי הכניסה, ישנן גם עמלות נוספות שעלולות להיות נגבות. אלה כוללים דמי חניה, דמי מזון ומשקאות ועמלות אחרות. חשוב לבדוק באתר הפארק את המידע העדכני ביותר על עמלות והנחות.

דמי חניה

דמי החניה בנייטמר אילת משתנים בהתאם לסוג הרכב. לרכב התשלום הוא 10 שקלים לשעה. לאוטובוסים התשלום הוא 20 שקל לשעה.

עמלות מזון ומשקאות

דמי המזון והמשקאות בנייטמר אילת משתנים בהתאם לסוג המזון או המשקה הנרכשים. למשל, חטיף קטן עשוי לעלות 5 שקלים, בעוד שארוחה עשויה לעלות 20 שקלים.

סיכום

Nightmar Eilat הוא פארק שעשועים פופולרי בישראל המציע מגוון אטרקציות ואטרקציות מרתקות. הפארק מציע מגוון מחירי כניסה, הנחות ומבצעים מיוחדים לאורך כל השנה. בנוסף, ישנן עמלות נוספות שעשויות להיגבה, כגון דמי חניה ודמי מזון ומשקאות. למידע נוסף על מחירי הכניסה לנייטמר אילת, הנחות ועמלות, בקרו באתר הפארק כאן .

דילוג לתוכן